HC Slovan Bratislava – Torpedo Nižnij Novgorod 2:1  (1:0, 0:1,1:0)

Góly: 6. Jeglič (Presilovka), 56. Nagy (Presilovka)  – 33. Piganovich (Videll)

HC Slovan: Garnett (31.Brust) – Starosta, Švarný, Barker, Valach, Mihálik, Kozák, Luža, Frolo – Jeglič, Tičar, Šťastný, Nagy, Nedorost, Bartovič, Bulík, Murley, Lušňák, Skalický, Viedenský, Skokan

Torpedo : Ivan Lisutin (Alyapkin); Alyaev, Belokhvostikov, Budkin, Pepeliaev, Piganovich Makarov, Rybnitsa, Tserenok; Theology, Galuzin, Videll, KlingbergA.Kostitsyn, S.Kostitsyn, Makritsky, Moser, Semin, Smolin, Frolov, Ashton.

Od úvodu začalo lepšie Torpedo. Spoluprácu Vidella s Klingbergom zastavil pozorný Garnett.  Hneď svoju prvú presilovku belasí využili, Jeglič poslal svoj tím do vedenia. Prvá tretina sa niesla početnými vylúčenia hlavne na strane Torpeda. Slovanu sa nepodarilo využiť presilovku o dvoch hráčov. Brankár Lisutin svoj tím podržal.

Druhú časť začali hráči Torpeda aktívne, ich rozlet už po pár minútach zastavil útočný faul Andreja Kosticyna.Torpedo sa ubránilo, naďalej hralo v tretine Slovan, za čo si vyslúžilo po faule Ladislava Nagya presilovú hru. Tú Slovan bezpečne ubránil. V 33. minúte sa hokejisti z Novgorodu dočkali vyrovnania, Videllovu prihrávku zúžitkoval Piganovich.

Tretia časť sa odohrávala hlavne v strednom pásme, šance si nevypracoval žiaden tím. Hra sa kúskovala vďaka vylúčeniam na oboch stranách. V 50. minúte zaujal stret Pepeljaeva s Brustom, po ktorom sa kanadský brankár ocitol na ľade. O dve minúty Lisutin zneškodnil útok Slovan dvoch proti jednému. V závere zápasu sa v presilovke presadil Ladislav Nagy, ktorý zvýšil na 2:1. Novgorodu sa nepodarilo vyrovnať ani v hre bez brankára, Slovan tak uspel v treťom prípravnom zápase v rade.