Víťazný vstup juniorov Slovana do nadstavbovej časti

Počas víkendu sa prvým kolom začala nadstavbová časť extraligy juniorov. HC Slovan sa predstavil na ľade Dukly Trenčín, kde sa mu podarilo úradujúceho majstra zdolať!

HK Dukla Trenčín – HC Slovan Bratislava 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)

Góly: 47. Špankovič (Pataky)26. Laššo (Alekseev), 30. Kratochvíla (Fereta, Šimonič). 45. Trnavský (Halama, Danišovský)

Od úvodu sa hral vyrovnaný hokej. O niečo boli aktívnejší domáci, ktorí belasých v prvej tretine predčili v streleckej aktivite. V druhej časti Slovan hru vyrovnal, po Laššovej strele sa ujal vedenia. V polovici zápasu zvýšil na 2:0 Kratochvíla. Brankár belasých Juríček vyriešil viacero šancí Dukly. Do tretej časti vstúpil Slovan s dvojgólovým  náskokom, ktorý v 45. minúte navýšil obranca Trnavský. Trenčínu sa podarilo stav skorigovať na konečných 1:3. O týždeň sa Slovan predstaví 23.1. na ľade MsHKM Žilina a 24.1 v Spišskej Novej Vsi.