Vstupenky na prvé predkolo Európskej ligy

ŠK Slovan odohrá prvý domáci zápas v novom ročníku už vo štvrtok 9. júla. Ich súperom bude tím z Gibraltáru Europa FC. Prvý duel belasí zvládli presvedčivo 6:0.

Okrem tvárí, ktoré v Slovane pôsobili už vlani a majú kaliber Roba Vitteka do mužstva prišli nové tváre, ktoré majú za sebou pôsobenie v top európskych destináciách. Tak napríklad Tamás Priskin, či najnovšie Jano Mucha. V zápase nastúpia Slovanisti v novej sade dresov!

Vidieť ich priamo v akcii a povzbudiť nový Slovan na ceste za úspechom pritom môžete už vo štvrtok  9.7. o 19.00. Vstupenky sa budú predávať prostredníctvom predajnej siete Predpredaj.sk

Ceny domácich lístkov na prvé predkolo Európskej ligy proti Europa FC:

Tretia kategória – EUR 4
Druhá kategória – EUR 6
Prvá kategória – EUR 10
Business kategória – EUR 35

Vstupenky online si zakúpite tu http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/4115/sk-slovan-bratislava-vs-college-europa-fc

Majitelia permanentiek

Majitelia permanentiek, ktorí si zakúpili permanentnú vstupenku do 2.7.2015 majú predkupné právo na svoje miesto.  Vstupenku na svoje vyhradené miesto si budete môcť zakúpiť od pondelka 6.7 do stredy 8.7.  v časoch od 08:30 do 16:00 (12:00 -13:00) obedná prestávka. Predaj bude prebiehať výhradne na sekretariáte klubu.

Ak sa stanete držiteľom permanentky po termíne 2.7. 2015 už garancia predkupného práva bude možná iba v prípade, že si nikto online nezakúpil vstupenku na zápas 1. predkola Európskej ligy na to isté miesto.

Garancia predkupného práva bude možná do stredy 8.7. po tomto termíne budú vstupenky ponúknuté do voľného predaja.

 

Foto: Miro Gasidlo.

Pridaj komentár