FK Senica – ŠK Slovan Bratislava 0:1 (0:1)

FK Senica: Šulla – Šušolík, Bališ, Brigant, Kováč – Kopičár, Pillár, Blažek, Ranko – O. Šašinka, Kratochvíl (83. Kosorín).

ŠK Slovan Bratislava: Mucha – Sekulić, Rundič (70. Ligeon), Savičevič, Kubík – Kóňa, Oršula (90. M. Rigo), , Saláta, Priskin – Vittek, Čavrić (83. de Sa).

Rozhodovali: Prešinský – Bobko, Jenčura

Návšteva: 1096

Od prvej minúty mal viac z hry Slovan. V 10. minúte Šulla včas vybehol pred Vittekom, ktorý nestačil zakončiť. Domáci pozorne bránili,  v polovici druhého polčasu z polovice ihriska unikal Čavrič, v šestnástke ho fauloval Šušolík. Pokutový kop premenil Vittek- 0:1. Po polhodine zakončoval Kubík, jeho akciu prerušil ofsajdový verdikt. Prvý polčas už ďalšiu čistú gólovú príležitosť nepriniesol. Zaujal Čavričov prienik z ľavej strany,  Vitteka pred bránkou prihrávkou nenašiel. Do šatne odchádzali belasí s jednogólovým vedením.

Druhý polčas otvorila Senica priamym kopom. Šašinka trafil múr, následný roh nebezpečný nebol. V 52. minúte nebezpečne unikal Bališ, jeho pokus skončil nad. Belasí odpovedali podobnou šancou, Kubíkov center do Šullu hlavičkoval Oršula. Slovan kontroloval stred poľa, domáci jeho akcie často zastavili za cenu faulov. Po hodine hry Rundičov pokus minul Šullovu bránu. Seničania nebezpečne pohrozili Brigantovou strelou, Mucha dobre zasiahol, dorážka smerovala do bočnej siete. Čavrič sa dvakrát dostal do šance, z jeho prihrávok nebezpečenstvo pre Šullu nebolo. Tri minúty pred koncom vyrovnal Kováč, pre postavenie mimo hry tento gól neplatil. Slovan si pripísal tri body, po remíze Dunajskej Stredy so Žilinou znížil stratu na päť bodov.