HC Slovan Bratislava – Ak Bars Kazaň 1:2 sn (0:1, 1:0, 0:0,  0:0 – 0:1)

Góly: 33. Barker (Kašpar) – 15. Tkačov (Gluchov, Rylov), rozh. náj. Malychin

HC Slovan Bratislava: Brust (Garnett) – Barker, Luža, Starosta, Švarný, Valach, Sersen, Kozák – Paré, Nedorost, Kašpar – Miklík, Surový, Bartovič – Jeglič, Tičar, Šťastný – Skalický, Viedenský, Lušňák.

Ak Bars Kazaň: Garipov (Konstantinov) – Rylov, Jarullin, Zacharčuk, Belov, Kornejev, Ďaloga – Möller, Sjögren, Azevedo –Lukojanov , Tkačov, Čibisov – Gluchov, Malychin, Varnakov  – Archipov, Golubev, Obuchov.

Rozhodovali: Bondar, Sidorenko – Koršak, Černyšev Vylúčenia: 3:4 Diváci: 8854

Po nevydarenom zápase s Ladou Togliatti začal Slovan proti Kazni dobre. Prvú šancu si vypracoval Surový, jeho strelu zblokoval Malychin. Vzápätí od modrej pálil Valach. Ktorého strela do hrude Garipova neprekvapila.V 15. minúte predviedol ukážkové sólo Tkačov, ktorý poslal svoj tím do vedenia. Vyrovnať mohol v 18. minúte Jeglič, ten ale nedokázal doraziť  Tičarovu strelu.

V druhej časti bol aktívnejší Slovan.  Jeho aktivitu zabrzdil zbytočný Surového faul.  Möller v presilovke nebezpečne vystrelil, Brust bol na mieste. Slovan sa ubránil, aby sa do šance po Brustovej prihrávke dostal Paré, vyrovnať sa mu nepodarilo. To sa podarilo Barkerovi, ktorý z presilovky prekonal Garipova. Slovan mohol do vedenia dostať Surový, po ňom aj aktívny Paré, ale skóre sa nemenilo.

V úvode tretej časti chyboval Rylov, jeho prehrávku pred bránu ale Tičar za bránku nedostal. Veľa čistých príležitosti v tejto tretine diváci nevideli. Slovan zatlačil Kazaň počas presilovky, ale gól sa mu nepodarilo dať. Oba celky sa sústredili hlavne na pozornú obranu. Zápas sa po remíze 1:1 dostal do predĺženia. V ňom mali po jednej šanci obaja aktéri. Bartovič mohol rozhodnúť. V 65. minúte  Brust zachránl belasých po šikovnej strele Varnakova.

V nájazdoch mali viac šťastia hostia, ktorí dvakrát prekonali Brusta. Za Slovan uspel iba Jeglič.