Abena na ceste k Fradi

Myenty Abena počas leta podával v drese Slovana Bratislava dobré výkony. V dvojzápase proti Ferencvárosu Budapešť zaujal vedenie maďarského celku. Podľa informácií csakfoci.hu je veľká šanca, že Ferencváros čoskoro získa Myentyho Abenu. O 28-ročného reprezentačného obrancu Surinamu sa zeleno-bieli zaujímajú už dlhšie. Prvýkrát sa ho pokúšali podpísať vlani v lete, vtedy sa však prestup nepodarilo zrealizovať a následne sa v novembri opäť ozvalo, že Fradi sa hráča nevzdal.

Abena bude s najväčšou pravdepodobnosťou pokračovať v kariére u zeleno-bielych farbách. Ostáva však jedna dôležitá otázka: podpíše obranca zmluvu s Ferencvárosom už túto zimu alebo príde na Üllői út až v lete.

Keďže Abene vyprší zmluva na konci sezóny, FTC môže vyjednávať z oveľa lepšej pozície ako pred pol rokom, keďže Slovan za ňu teraz môže dostať posledné peniaze – samozrejme menej, ako predtým žiadal. Podľa informácií csakfoci.hu, ak sa kluby nedohodnú, Abena môže ešte pokračovať, no až v lete môže zadarmo podpísať s maďarským rekordérom.

Foto: skslovan.com

Pridaj komentár