Aljoša Matko chcel ísť do Bratislavy, no takmer dohodnutý obchod nakoniec padol

Už dlhšie sa v rôznych médiach špekuluje nad predstupom Aljošu Matka do Slovana Bratislava.  Nové informácie prináša portál planetnogomet.si.

Slovinci píšu, že Aljoša Matko chcel ísť do Bratislavy, no takmer dohodnutý obchod nakoniec padol. Vo futbale sa tiež z času na čas stane, že niečo spadne do vody, čo je viac ako nedokončená záležitosť. Zdá sa, že to bol prípad najlepšieho strelca Premier League Telemacha v práve skončenej sezóne. Aljoš Matko chcel do Slovana, Slovan ho chcel vidieť v Bratislave, Celje by dostalo Marka Tolića a ďalších 500-tisíc eur. Všetci spokojní, šťastní. K obchodu, ktorý niektoré médiá v Slovinsku nedávno potvrdili ako „hotovú vec“, ale nedôjde. Spadol do vody, ako píše Sportklub.

Nie je známe, prečo došlo k obratu, ale zdroje blízke klubu hovoria, že hoci boli v skutočnosti v záverečnej fáze, rozhovory sa jednoducho zastavili. Celje a Slovan sa napokon napriek tomu, že boli na dobrej ceste, nedokázali dohodnúť na všetkých detailoch a Aljoša Matko zostáva v Celje, zatiaľ čo Marko Tolić zostáva v slovenskej metropole.
Pre Celjeho sú správy určite povzbudivé, a tak sa zdá, že Maťko s ním bude môcť v boji o Európu počítať. Na druhej strane, bývalý člen Mariboru, Brava a Olimpije chcel odísť do zahraničia, takže… Bude si musieť opäť nejako „resetovať“ hlavu a plne sa sústrediť na klub, za ktorý dal v 26 ligových zápasoch 18 gólov.

FOTO: NIK MODER / SPORTIDA

Pridaj komentár