Autogramiáda futbalistov Slovana

Tesne pred štartom jarnej časti sezóny sa fanúšikovia Slovana Bratislava môžu tešiť na stretnutie so všetkými hráčmi z aktuálneho kádra. Vo štvrtok 13. februára17:00 sa v OC CENTRAL uskutoční autogramiáda spojená so zábavným programom.

Fanúšikovia sa tak prvýkrát budú môcť stretnúť aj so zimnými posilami ako Alen Ožbolt, Lucas Lovat či Ezekiel Henty, ktorí ešte môžu zvýšiť silu aktuálneho slovenského majstra. Na autogramiáde sa zúčastní kompletné A-mužstvo Slovana Bratislava a tréner Ján Kozák ml.

Už od 16:00 sú na programe aj ďalšie zaujímavé aktivity. Hráči sa aj priamo zapoja do súťaží s fanúšikmi. Dvojčlenné tímy (hráč + fanúšik) medzi sebou zvedú súboj o víťazstvo v turnaji v hre FIFA. Priaznivci Slovana si tak budú môcť v jednom tíme zahrať s hráčmi, ktorých počas zápasov podporujú z tribún.

Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na sprievodné aktivity ako stolný futbal či vedomostný kvíz o zaujímavé ceny v podobe suvenírov ŠK Slovan či vstupeniek na zápas s Trenčínom.  Atmosféru svojím vystúpením umocnia aj cheerleaderky.

„Zimná prestávka je tradične dlhá a nielen nám a hráčom, ale aj fanúšikom už určite chýbajú súťažné zápasy. Pred začiatkom jarnej časti chceme dať jasne najavo, že futbal sa vracia a že sa už čoskoro opäť otvoria brány Tehelného poľa. Preto organizujeme autogramiádu celého tímu, kde sa fanúšikovia budú môcť osobne stretnúť so všetkými svojimi obľúbenými hráčmi a odniesť si na pamiatku podpis či spoločnú fotografiu. Považujeme za dôležité umožniť našim priaznivcom ešte užší a osobnejší kontakt s hráčmi. S tým súvisia aj naše nové aktivity pre držiteľov permanentiek, ktorí môžu každý mesiac vyhrať večeru s vybraným hráčom alebo si priamo z ihriska môžu pozrieť predzápasovú rozcvičku nášho tímu. Na jar nás čaká sedem atraktívnych domácich zápasov a pevne veríme, že naši priaznivci opäť zaplnia Tehelné pole a spoločne budeme úspešní,“ uviedol v tlačovej správe marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Pridaj komentár