Belasí pozvú deti na tribúny Tehelného poľa

ŠK Slovan Bratislava chce nadviazať na fantastickú odozvu od detí z celého Slovenska, ktoré sa zúčastnili zápasov Slovan – Besiktas a Slovan – Wolverhampton. Na začiatku jarnej časti sezóny spúšťame pokračovanie projektu Mladý slovanista, ktorého cieľom je poskytnúť deťom zo základných škôl a športových klubov z celého Slovenska možnosť bezplatne sa zúčastniť futbalového zápasu Slovana na novom štadióne na Tehelnom poli. Zároveň sa touto cestou budeme snažiť šíriť dobré meno Slovana do všetkých kútov Slovenska a vychovávať nových mladých fanúšikov nášho klubu. Uvádza sa na oficiálnom webe belasých.

Na každý zápas až 300 detí zdarma + darček

Na každý domáci zápas klub vyčlení celý sektor B101 s kapacitou 300 miest pre deti zo škôl a športových klubov. Vstupenky bude klub zasielať bezplatne a pre každého mladého slovanistu bude na štadióne pripravený darček v podobe pekného suveníru ŠK Slovan. Zároveň sa deti objavia na veľkoplošných obrazovkách pred zápasom a počas polčasovej prestávky a budú môcť tak pozdraviť všetkých fanúšikov na štadióne.

Na vybraný zápas počas sezóny až 5 000 detí zdarma

Klub vopred vyberie minimálne jeden domáci zápas, na ktorý pozve až 5 000 detí z celého Slovenska zdarma. Už teraz informujeme, že v jarnej časti sezóny 2019/2020 vyberieme jeden atraktívny zápas nadstavbovej časti Fortuna ligy v boji o majstrovský titul.

Autogramiáda ako bonus

Spomedzi všetkých zúčastnených škôl alebo športových klubov projektu bude vyžrebovaný jeden víťaz, ktorý ako bonus získa autogramiádu hráčov ŠK Slovan Bratislava priamo v škole alebo vo športovom klube. Autogramiádu zorganizuje ŠK Slovan Bratislava v spolupráci s danou školou alebo klubom.

Súťaž o naj-naj-naj SLOVAN transparent

Vyzývame všetky zúčastnené školy a športové kluby, aby pripravili na zápas Slovana čo naj-naj-naj SLOVAN transparent. Všetky transparenty náš fotograf zadokumentuje a na konci sezóny vyberieme ten naj-naj-naj. A čo získa ten naj-naj-naj SLOVAN transparent? Prehliadku štadióna pre všetky deti, ktoré boli na Slovane s návštevou hráčskej kabíny spojenú s autogramiádou našich hráčov.

Ako funguje nahlasovanie a mechanika projektu?

1. Zástupca školy alebo športového klubu odošle mail na deti@skslovan.com, kde uvedie názov školy alebo športového klubu, počet detí a zodpovedných osôb, ktoré majú záujem sa zúčastniť domáceho zápasu ŠK Slovan a tel. kontakt na koordinátora školy alebo športového klubu. Podmienkou je nahlásenie minimálne 20 detí + zodpovedné osoby.

2. Klub zaeviduje požiadavky v poradí podľa dátumu a času prijatia mailu.

3. Následne podľa poradia klub priradí ku každému zápasu počas sezóny jednotlivé školy alebo športové kluby.

4. Klub následne bude mailom kontaktovať nahlásené školy, kde im už presne uvedie konkrétny zápas s predbežným dátumom a časom zápasu.
(Príklad: Klub obdrží prihlášky od 30 škôl, kde v priemere jedna škola prejaví záujem o 50 vstupeniek. Prvých 6 škôl (čiže 300 záujemcov) získa vstupenky na prvý zápas, ďalších 6 škôl na druhý zápas, ďalších 6 škôl na tretí zápas…atď)

5. Klub následne odošle mailom elektronické vstupenky s organizačnými pokynmi.

Pridaj komentár