Belasí s druhou prehrou v rade

Úvod zápasu belasým vyšiel. Rau tečoval Švarného strelu. Z vedenia sa Slovan tešil iba štyri minúty.  O´Dell presnou strelou vyrovnal. Už o minútu Štepánkovi prepadlo Mosaljovovu nahodenie. Slovan sa pred Barulina príliš nedostával, narážal na dobre organizovanú obranu súpera. Druhá časť sa viedla v podobnom duchu. Archipov síce dostal puk za Štěpánka, rozhodca po porade s videorozhodcom gól neuznal. Domáci mali viac z hry,O´Dell trafil žrď. Barulin počas druhej časti veľa práce nemal. Soči v úvode  tretej časti využili presilovku, keď po peknej akcii skóroval O´Dell. Slovan zapol až v závere zápasu, kedy mohol znížiť. Podarilo sa mu to až v záverečenj hre bez brankára Lunterom. Soči ale pridalo štvrtý gól do prázdnej brány.

HK Soči – HC Slovan Bratislava 4:2  (2:1,0:0, 2:1 )

Góly: 7. O’Dell (Archipov), 8. Mosaljov (Alexandrov, Kapustin), 42. O’Dell (Jokipakka, R. Rosén), 60. Bočarov (Polunin) – 3. Rau (Švarný, Chipchura), 60. Lunter (Řepík)

HK Soči: Barulin – Rykov, Ščitov, Jokipakka, Alexandrov, Auvitu, D. Musin, Pogorišný – Archipov, O’Dell, R. Rosén – Bočarov, Collins, Polunin – Chlopotov, Kapustin, Mosaljov – Starkov, Altybarmakjan, Točickij – Rachimullin.

HC Slovan Bratislava: Štěpánek – Sersen , Gelinas, Meszároš , Grman, Jánošík, Klok, Bačik, Švarný – Taffe, Řepík , Červený – Virta, Sukel‘, Liška – C. Bailey, Lunter, Lamper – Rau, Chipchura, Baranov.

Rozhodca: Gusev, Kulakov – Bersenyov, Yudin, Vylúčenie 4:4, Presilovky 1:1 Oslabenie 0:0