Belasí s presvedčivou výhrou

Trenčania hrávajú svoje domáce zápasy na prechodnom štadióne v Myjave. Na ťažkom teréne už v siedmej minúte vyhral súboj s Kleščíkom Šporar, ktorý otvoril skóre Slovan mal viac z hry, dominoval hlavne v strede ihriska. Po polhodine Holman perfektne vyslal do šance  Ljubičiča, ten sa nemýlil. Vzáätí mal dve super šance Šporar brankár Hrdlička si dal pozor. Dobre zasiahol aj proti Mohovi. Po ďalšej skvelej prihrávke od Holmana Šporar tesne minul bránu. Trenčania nebezpečne zaútočili v 45.minúte, Bukari z dobrej šance mieril vedľa. Druhý polčas začali hráči AS odvážne, striedajúci Mance iba tesne minul Greifovuá bránu. Po hodine hry unikol po pravej strane Čavrič, ktorý ako na podnose ponúkol gól Mohovi, ten nemal problém zvýšiť.  Ten istý hráč mohol pridať ďalšie dva góly, jeho zakončenie v oboch prípadoch išli tesne vedľa. Zápas sa dohrával, Slovan si poľahky na svoje konto pripísal tri body. Vonku v tejto sezóne vyhral každý zápas. Navyše tento rok belasí v Myjave tretí zápas bez inkasovaného gólu. Žilinu porazili 6?0, Nitru 1:0 a Trenčín 3:0.

AS Trenčín – ŠK Slovan Bratislava 0:3 (0:2)

Góly: 7. Šporar, 27. Ljubičič, 60. Moha

Žlté karty: Yem, Mance

AS Trenčín: Hrdlička – Yem, Šulek, Kleščík(46.Mance), Skovajsa – El Mahdioui  – van Arnhem, Ubbink – Bukari,  Čataković (79. Paur), Sleegers (70. Kvocera). .

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Apau, Bajrić, Božikov, Suchockij – Ljubicić, de Kamps –  Čavrić (79. Dražić),Holman (84. Nono), Moha – Šporar.

Rozhodovali: Prešinský – Vorel, Jenčura

Diváci: 367

Pridaj komentár