Ďalší Memoriál Dušana Pašeka minulosťou

Po štvorročnej odmlke, sa počas víkendu uskutočnil Memoriál Dušana Pašeka. Hokejovej legendy, ktorá v belasom drese odohrala väčšiu časť svojej hráčskej kariéry.

Memoriál otvorila pani Irma Pašeková – mama nebohého Dušana Pašeka, ktorá vo svojom príhovore poďakovala všetkým prítomným za ich účasť. Ocenila, že si takto uctili spomienku jej zosnulého syna.

Na turnaji sa zúčastnilo až 15 tímov, prišli aj hostia z Česka, Chorvátska ako aj fanúšikovia Slovana zo slovenských miest (Pezinok – Belasý odpor, Piešťany – Belasí Barlolámači  a Martin – Unico Bianco Azzuro). Chorvátsko zastupovali fanúšikovia fanklubu Medveščaku Záhreb – Sektor B. Českú stranu reprezentovali  fankluby Komety Brno : Gioventu Fanatics a Ultras Patriots Brno. Podujatie malo dobrú športovú , ako aj spoločenskú úroveň. Nakoľko sa na turnaji predstavili aj dievčatá a deti, hralo sa vzácne fér, hráči si memoriál užívali. Na turnaji boli prítomní aj zástupcovia HC Slovan – Milan Vajda Tomáš Lederer. Futbalový Slovan zastupovali Tomáš Straka a Stanislav Kramarič.

V exibičnom zápase  „CECO tím“ – „Výber fanúšikov“ sa tešili zástupcovia Cecovho tímu 2-0. Ten zastupovali Ľubomír Pokovič, Dušan Pašek ml., Ivan Dornič, Jozef Pethö, Róbert Pukalovič ml., Roman Kukumberg a ďalší.

ceco team

Víťazom Memoriálu Dušana Pašeka za rok  2015 sa stal tím Divízia Slovanisti.

Finále : Divízia Slovanisti –  Pressburg boys 4:0

Zápas o 3. miesto: Ultras Patriots Brno –  Sektor B  3:3 , pokutové kopy lepšie zvládli Ultras Patriots Brno, ktorí po výhre 4:3 obsadili tretie miesto.

Cenu  fair play si odniesol SlovanPositive.

team

 

Pridaj komentár