Remíza na Zemplíne

V prvom jarnom kole sa belasí predstavili na východe Slovenska proti  Zemplínu Michalovce. Prvú šancu  si vypracoval Šporar, ktorý neprekonal Kira. Domáci odpovedali Dankom, jeho pokus zablokoval Dropa. V 17. minúte pálil Holman, jeho strela skončila na žrdi. Po polhodine hry Hološko slabou strelou neprekonal brankára domácich. V závere prvého polčasu sa podarilo Michalovciam po rohu skórovať,  Koscelník poslal svoj tím do vedenia.

Do druhého polčas vstúpil Slovan s odhodlaním vyrovnať, Hološkov pokus zneškodnil Kira, ale pískal sa ofsajd. Po hodine hry do zasiahli Vittek a Rabiu. Bol to Vittek, ktorého do šance posielal Hološko, Kira pred Vittekom zasiahol.  vadsať minút pred koncom sa Čavričovi podarilo prízemnou strelou vyrovnať. Striedajúci Moha predviedol pekné momenty, ale jeho spoluhráči neboli úspešní. Vittek mohol v nadstavenom čase posunúť Slovan do vedenia, Kira bol proti.

MFK Zemplín Michalovce – ŠK Slovan Bratislava 1:1 (1:0)

Góly:45. Koscelník – 71. Čavrič

Žlté karty: Holman

MFK Zemplín Michalovce: Kira – Carrillo, Kavka, Bednár – Šimčák, Danko, Žofčák (69. Niši), Kolesár, Koscelník – Regáli – Sulley.

ŠK Slovan Bratislava: Šulla – Chouchoumis, Božikov, Bajrić, Sekulić –Droppa – Holman, Savičevič (63. Rabiu) – Hološko (77. Moha),, Šporar (63. Vittek), Čavrić.

Rozhodcovia: Patrik Hrčka – Erik Weiss, Peter Kováč.

Diváci: 1490

 

Pridaj komentár