HC Slovan predstavil spomienkové suveníry

Ďakujeme, že pri svojom klube stojíte aj v týchto náročných týždňoch. Namiesto atraktívneho play off, na ktoré sme sa spolu tešili opäť po štyroch rokoch, musel ísť Slovan v dôsledku pandémie koronavírusu do tzv. „rescue mode“ (záchranného režimu), aby prežil do chvíle, kým budú hokejisti znovu môcť vykorčuľovať na ľadové plochy pred zaplnené tribúny.

Zo širokej palety pripravovaných klubových play off suvenírov sme sa napokon rozhodli pre Vás vyrobiť aspoň spomienkové nálepky a puk. Veríme, že s výnimočným logom „Slovan Play off 2020“ budú pre Vás o niekoľko rokov nielen unikátnou zberateľskou raritou, ale aj spomienkou na to, ako sme spoločne prekonali jednu z najťažších kríz, aká v novodobej histórii postihla nielen šport, ale celé ľudstvo.

Puk „Slovan Play off 2020“ si teraz môžete zakúpiť online v oficiálnom Slovan Fanshop za bežnú cenu EUR 5,90. Ak sa rozhodnete zakúpiť si ho za cenu v podobe príspevku EUR 11,90, podstatnou časťou tejto sumy prispejete do podporného balíčka HC SLOVAN. Ešte raz ďakujeme!

Okrem toho sú v ponuke aj šatky

Pridaj komentár