HC Slovan s novou ponukou vstupeniek

HC SLOVAN Bratislava reaguje na klesajúcu priemernú návštevnosť domácich zápasov na začiatku tejto sezóny. V porovnaní s rovnakým obdobím vlaňajšej sezóny prišiel Slovan o priemerne 2 200 divákov na každom svojom domácom zápase. Trend nižších návštev zaznamenala v prvom mesiaci súťaže celá KHL a niektoré kluby (Dinamo Minsk, Neftechimik Nižnekamsk) sú na tom s poklesom priemerných návštev ešte horšie ako Slovan.

Manažment HC SLOVAN sa chce pred najbližšou 5-zápasovou sériou domácich zápasov pokúsiť zastaviť tento trend a opätovne sa odraziť k vyšším návštevam, ktoré už päť rokov patria v Bratislave medzi desiatku najvyšších v celej Európe. Počnúc zápasom proti Spartaku Moskva (nedeľa 1.10.o 17:30 h) uvádza do predaja nasledovné nové ponuky:

  • Permanentka+4: Ktorýkoľvek držiteľ sezónnej vstupenky má právo na každú svoju permanentkovú kartu zakúpiť si na vybraný domáci zápas max. 4 vstupenky v špeciálnej zvýhodnenej cene 5.- EUR/1 vstupenka do ľubovoľného sektoru. Pozn.: s výnimkou zápasov proti SKA Petrohrad, CSKA Moskva, Metallurg Magnitogorsk.
  • Balík „Tarasov“  a balík „Víkend“: na dvojzápas 3. a 5. októbra (Severstaľ Čerepovec, resp. Torpedo Nižnij Novgorod) a 7. a 9. októbra (Dinamo Riga a HK Soči) sú v predaji zvýhodnené balíkové vstupenky. Balíky „Tarasov“ a „Víkend“ sú k dispozícii do sektorov Best Buy (19,- EUR) a Budget (22,- EUR). Pri ich kúpe fanúšik ušetrí 7 až 8 eur v porovnaní s kúpou individuálnych vstupeniek na oba zápasy, čo predstavuje zľavu 46-54% z ceny druhého zápasu. K dispozícii je aj detský balík v cene 12,- EUR (50% zľava z jedného zápasu).
  • Vstupenky pre základné školy: pri kúpe 20 a viac vstupeniek pre detskú školskú skupinu špeciálna cena 1 vstupenky 2.-EUR (1 dospelý sprievod na 20 detí zdarma). Predaj prostredníctvom centrály Ticketportal (Karadžičova 14, Bratislava), tel.: 0905 700 909, email: help@ticketportal.sk. Pozn.: s výnimkou zápasov proti SKA Petrohrad, CSKA Moskva, Metallurg Magnitogorsk.
„Záleží nám na tom, aby sa každý domáci zápas HC SLOVAN hral pred zaplneným hľadiskom. Nie je nič horšie – pre hráčov, ale aj pre klub samotný – ak zostanú sedadlá v aréne prázdne,“ povedal na margo novej ponuky generálny manažér HC SLOVAN Patrik Ziman. „Samozrejme, nemôžeme ísť cestou všeobecného zníženia cien vstupeniek, pretože by sme tým zasiahli do garantovaných zliav permanentkárom, a to v žiadnom prípade nechceme. Navyše som presvedčený, že dôvodom momentálneho poklesu návštevnosti nie sú ceny vstupeniek. Tie sa v podstate nezmenili posledné tri sezóny. Aktuálnou ponukou chceme do hľadiska prilákať ešte viac detí, sprístupniť sektory, ktoré sa veľmi nepredávajú a tiež urobiť gesto permanentkárom, kým sa hra a výkony mužstva nedostanú na úroveň, ktorú si všetci želáme.“ 

Bratislava je dnes moderné a úspešné mesto, ktoré svojím obyvateľom denne ponúka množstvo zážitkov a kultúrnych, spoločenských, športových alebo iných voľnočasových podujatí.  V tejto konkurencii musí aj hokejový Slovan neustále rozmýšľať nad novinkami, aby návšteva hokejového zápasu zostala medzi prioritami, keď sa ľudia rozhodujú, ako strávia svoj voľný čas. Väčšina priaznivcov ťažko a veľa pracuje a má mnoho iných povinností.

Pred Slovanom stojí už v úvodnej tretine základnej časti veľká športová výzva: pokúsiť sa z domáceho ľadu vydolovať z nadchádzajúcej 5-zápasovej série čo najviac víťazstiev a bodov, aby bolo o čo bojovať aj v ďalšej časti sezóny. Rovnako atraktívne, ale aj náročné obdobie však čaká aj na fanúšikov, pretože rozhodne nie je jednoduché zariadiť si ostatné záležitosti tak, aby stíhali čo možno najväčší počet domácich zápasov  v rýchlom tempe. Informuje oficiálny web hc slovan.sk

Pridaj komentár