Prehra po statočnom výkone (VIDEO)

HC Slovan v prvej tretine domácich zaskočil. Vytvoril si viacero dobrých akcii, po ktorých mohol otvoriť skóre. Blízko ku gólu bol Rau, ktorý trafil žrď, po ňom brvno opečiatkovala strela z hokejky Sukeľa.  Od polovice zápasu sa hra vyrovnala, Čiliak svojimi zákrokmi držal Slovan v hre. Do konca druhej tretiny sa nevylučovalo, v úvode tej tretej prišli prvé vylúčenia, tie boli iba na strane Slovana, ktorý ustál aj minútovú presilovku o dvoch hráčov. Slovan po hrdinskom výkone predsa kapituloval, v ďalšej presilovke, celkovo štvrtej v tretej tretine, zaznamenal jediný gól zápasu Nakládal. V hre bez brankára sa belasým vyrovnať nepodarilo. Dodajme, že tí nastúpili bez trojice Jeglič, Bailey a Švarný. Počas zápasu z hry odstúpil aj Klok. Video, po ktorom bol vylúčený Janóšík a Lokomotiv dal jediný gól.

Lokomotiv Jaroslavl – HC Slovan Bratislava 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Gól: Nakládal (Kozun, Kronwall)

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov – Nakládal, Rafikov, Kronwall, Jelesin, M. Osipov, Čerepanov, Kutuzov, Afanasjev – Kozun, Alexejev, Kudrjavcev – Sannikov, J. Korotkov, J. Averin – Korškov, Iljenko, Jurtajkin – Červoněnko, Ivanov, Apalkov.

HC Slovan Bratislava: Čiliak – Sersen, Jánošík, Grman, Klok, Bačik, Gelinas – Lunter, Sukel‘, Červený – Rau, Taffe, Chipchura – Lamper, Buc, Hrnka – Baranov, M. Sloboda.

Rozhodovali: Birin, Ovčinnikov – Golovljov, Savenkov. Vylúčenia 0:4, Presilovky 1:0, Oslabenia 0:0