HC Slovan sa pred štvrtkovou autogramiádou zúčastnil charity na Kramároch

V stredu 19.8. poctili  hráči Slovana svojou návštevou onkologickú kliniku na bratislavských Kramároch. Kompletný káder nášho klubu strávil medzi malými bojovníkmi asi hodinu, počas ktorej rozdal deťom niekoľko suvenírov a priniesol veci potrebné pre chod oddelenia. Spolupráca medzi HC SLOVAN Bratislava a Detskou fakultnou nemocnicou s poliklinikou je dlhodobá. Malým pacientom venuje klub v sezóne tradične jedno stretnutie KHL, ktoré sa uskutoční najbližšie k 4. februáru, teda „Svetovému dňu boja proti rakovine“ (World Cancer Day). Slovanisti v ňom nastupujú v dresoch fialovej farby, ktorá sa používa v kampaniach na zvýšenie povedomia o onkologických ochoreniach a reprezentuje nádej na vyzdravenie. Časť výťažku zo vstupného na tento zápas poputuje na konto Kliniky detskej hematológie a onkológie.

Vo štvrtok 20. augusta 2015 sa kompletný tím HC SLOVAN Bratislava predstaví svojim fanúšikom na tradičnom podujatí v nákupnom centre Central.

HC SLOVAN Bratislava pripravil spolu s obľúbeným nákupným centrom Central na Trnavskom Mýte pre všetkých fanúšikov Slovana oficiálne predstavenie celého tímu pred štartom základnej časti Kontinentálnej hokejovej ligy 2015/16. Súčasťou celej akcie pre priaznivcov Slovana bude autogramiáda všetkých hráčov A mužstva, akustický koncert skupiny Hex a rôzne súťaže spojené s hokejom.

Ostrý štart podujatia „I ♥ SLOVAN“ bude o 17:00 h, kedy sa na pódiu predstaví v akustickom sete skupina Hex. V sprievodnom programe nebude chýbať maskot Harvy, Angels Cheerleaders, Fotolab kútik a viacero zaujímavých súťaží o ceny z prostredia hokejového Slovana, vrátane napr. turnaja v STIGA stolnom hokeji.
Najdôležitejšia časť celého podujatia príde približne o 17:20 h, kedy do Centralu zavíta kompletný tím HC SLOVAN Bratislava so všetkými hráčmi na súpiske A mužstva, pripravenými zasiahnuť do novej sezóny v KHL, vrátane trénerov Miloša Říhu, Romana Stantiena a Toma Barrassa. Po krátkom predstavení každého člena nášho mužstva, ktoré bude uvádzať moderátor Slavo Jurko, bude od 17:45 h pripravená hodinová autogramiáda nášho tímu. Upozorňujeme, že vzhľadom na ďalšie povinnosti hráčov autogramiáda  má vopred stanovenú dĺžku a bude trvať presne 60 minút.
Nenechajte si preto ujsť príležitosť, aká sa naskytne len raz za sezónu a príďte pozdraviť hráčov HC SLOVAN Bratislava pred začiatkom súťažnej sezóny 2015/16. Pri troche šťastia si odnesiete podpisové karty každého hráča, zopár cenných fotografií alebo malé hokejové suveníry.
Predbežný časový program:
16:00 h začiatok sprievodných akcií a súťaží (Bauer speed shooting, STIGA hokej, Fotolab kútik)
17:00 h vystúpenie Angels Cheerleaders
17:05 h koncert Hex Acoustic
17:20 h príchod hráčov HC SLOVAN
17:20 h predstavovanie jednotlivých hráčov HC SLOVAN (Slavo Jurko)
17:45 h začiatok autogramiády hráčov HC SLOVAN
18:45 h koniec autogramiády, odchod hráčov HC SLOVAN z Centrálu
19:00 h koniec sprievodných akcií a súťaží a celého podujatia
Informáciu priniesol oficiálny web hcslovan.sk, foto: hcslovan.sk

Pridaj komentár