Hokejbalisti odčinili prehru z prvého kola vysokou výhrou

V druhom kole 1. SHbL Bratislava – Záhorie privítal Slovan na svojom domácom ihrisku v Ružinove hokejbalistov HKL – MJM SACC Petržalka. Zápas mal jednoznačný priebeh, Slovan jasne dominoval počas celého zápasu. Veľkým pozitívom je, že v tíme sa v zápase predstavilo mnoho odchovancov z mládežníckych výberov, jeden z nich, Matúš Večera si dokonca v prvom štarte pripísal čisté konto. V prvej tretine nastrieľali belasí svojmu súperovi poltucet, v druhej prišlo k miernemu poľaveniu, absentovala najmä streľba. V tretej tretine sa však gólostroj Slovana opäť rozbehol a výsledkom bola jasná výhra 13:0.

HBT Slovan Bratislava – HKL-MJM SACC Petržalka 13:0 (6:0,1:0,6:0)

Góly: 3. Melichar (Lovaš, Furek), 5. Rzavský (Gorek, Zelenák), 8. Gorek (Rzavský), 8. Lovaš (Melichar), 11. Post (Lovaš, Jančovič), 12. Habšuda (Gorek, Zelenák), 26. Kudláč (Furek), 35. Melichar (Lovaš), 36. Busai (Runák), 37. Rzavský (Furek, Zelenák), 39. Habšuda (Rzavský, Zelenák), 43. Melichar (Lovaš, Furek), 44. Stopiak (Runák, Busai).

Rozhodoval: Pikula. Vylúčenia: 5:5 na 2 min. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 1:0. Diváci: 50

HBT: Večera (Harant) – Furek, Gorek, Jančovič, Kozák, Stopiak, Runák, Kudláč, Busai, Šarmír, Rzavský, Zelenák, Lovaš, Post, Melichar, Habšuda.

Hlasy po zápase:

Peter Novák, tréner HBT: „V tréningovom tempe sme dosiahli povinné víťazstvo, šancu dostali mladí hráči z minuloročnej „devätnástky“ a som rád, že si zápas užili a dosiahli svoje prvé góly a body v mužskom tíme. Čisté konto si zároveň udržal mladík Večera. Snáď im to dodá ešte väčšiu chuť do tréningu a hokejbalu.

2 thoughts on “Hokejbalisti odčinili prehru z prvého kola vysokou výhrou

Pridaj komentár