Slovan pred Mountfield Cupom 2019

Bratislavský Slovan sa v rámci letnej prípravy od soboty 4.8.2019 do stredy 7.8.2019 predstaví v Hradci Králové na Mountfield Cupe. Mountfield Cup je prípravný predsezónny turnaj, ktorý je pod patrónom hokejového klubu Mountfield HK. Zúčastnia sa na ňom vybrané tímy z Českej republiky a zo zahraničia. Na štvrtom ročníku sa okrem domáceho Hradca predstavia veľmi atraktívne celky – HC Spartak Moskva, HC Slovan Bratislava a HC Dynamo Pardubice.

Turnaj sa hrá systémom každý s každým, víťaz po základnej hracej dobe získa do tabuľky tri body. V prípade nerozhodného výsledku sa body delia (1:1) a nasleduje päťminútové predlženie hrané vo formáte 3 na 3. Pokiaľ ani to nerozhodne o víťazovi duelu, sú na rade samostatné nájazdy, a to v počtu tri na každej strane. Víťaz nastavenia získava do tabuľky druhý bonusový bod.

Z pohľadu Slovanu to budú prvé prípravné zápasy na ľade. V drese Mounfieldu sa predstavia hráči, ktorí v minulosti obliekali dres Slovana v KHL. Kapitánom tímu je Radek Smoleňák, okrem neho v Hradci pôsobia Rudolf Červený, Lukáš Vopelka, Mislav Rosandič alebo brankár Marek Mazanec. V drese Pardubíc sa proti belasým predstavia Jakub Štěpánek a obranca Lukáš Kozák.

Program:

Nedeľa 4.8.2019

14:00 HC Dynamo Pardubice – HC Slovan Bratislava

18:00 Mountfield HK – HC Spartak Moskva

Pondelok 5.8.2019

18:00 Mountfield HK – HC Slovan Bratislava

18:00 HC Dynamo Pardubice – HC Spartak Moskva

Streda 7.8.2019

12:00 HC Spartak Moskva – HC Slovan Bratislava

18:00 Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice

Pridaj komentár