Juniori odprevadili Piešťany s debaklom

HC Slovan  Bratislava – HK Havrani Piešťany  9:0 (4:0, 4:0, 1:0)

Góly: 7. Alekseev  (Vavrušek, Krajč), 11. Škoda (Ficel), 14. Danišovský, 17. Mihňák (Kratochvíla, Trnavský), 22. Vavrušek (Trnavský, Krajč), 23. Jaško (Kratochvíla), 29. Šimonič (Pribula, Danišovský),31. Mihňák (Kratochvíla, Hedera), 49. Krajč (Škoda, Vavrušek)

Zápas proti HOBA Bratislava bol odložený na 19.12. Slovan si ale predohral 31. kolo  s HOBOU Bratislava uz  v sobotu. Mladí Slovanisti nastúpili proti Piešťanom po ostatných víťazných dueloch dobre naladení. Už od prvej minúty mali zápas pod kontrolou, ktorú dokumentovali vedúcim gólom zo siedmej minúty. Po ďalších troch góloch v prvej časti bolo o zápase rozhodnuté. V prostrednej tretine pridali juniori ďalšie štyri góly. Diváci sa „desiatky“ v Bratislave nedočkali, na konečným 9:0 pečatil víťazstvo Slovana  Krajč.

HOBA Bratislava – HC Slovan Bratislava 4:6 (1:2, 2:1, 1:3)

Góly: 1.Parničan (Kojda), 28. Tóth (Gostev, Kopál), 36. Kojda (Rutšek, Jurjak), 42. Gostev (Dargaj) – 3. Danišovský (Laššo), 17. Ficel (Šimonič, Danišovský), 23. Kundrát (Kratochvíla, Jaško),  41. Laššo (Škoda, Danišovský), 47. Krajč (Takáč, Pribula), 55. Vavrušek (Gabriel, Alekseev).

Domáci zápas 19. kola proti HOBA Bratislava bol odložený na 19.12. Slovan si ale predohral 31. kolo s týmto súperom na jeho ľade už v sobotu. Vo vyrovnanom stretnutí sa do vedenia dostali domáci, napokon Slovan vďaka záverečnej tretine pridal tri góly, aby si po víťazstve 6:4 pripísal ďalšiu výhru.