MFK Tatran Liptovský Mikuláš – ŠK Slovan Bratislava juniori 1:0 (0:0)

Žlté karty:  Šimún – Majerčák

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Macík – Šimún, Kubena, Papaj (89. Hirka), Gerec, Mizerák, Staš (77. Laco), Jasenovský (90. Vandraško), Lišivka, Pastva, Poremba

ŠK Slovan Bratislava juniori: Valašik – Andrejko, Majerčák, Sabo, Milinković, Malý (64. Nedodorost), Petreje (70. Miklós), Lády, Rigo, Kurčík, Tichý (84. Morócz)

Rozhodovali: Vlčej – Poracký, Perát.

Po prvom víťazstve v nadstavbovej časti, keď Slvoan vyhral 1:0 vo Zvolene, cestovali mladí Slovanisti na Liptov. V daždivom počasí sa odohrával vyrovnaný prvý polčas, v ktorom oba celky čakali na chybu súpera. Na gólové príležitosti diváci čakali, o náznak šance sa pokúšali belasí, ktorí Milinkovičom ohrozili domácu bránu. Kapitán Lišivka jeho strelu zblokoval. Liptáci sa pokúšali brankára Slovana prekvapiť strelami z diaľky, ich pokusy boli nepresné. V kombinácii stroskotávali na nepresnej finálnej prihrávke.

V druhom polčase sa hra odohrávala najmä v strede ihriska. Valašik si poradil s Pastvovou strelou z 20 metrov,  úspešný bol aj pri dorážkách od Gereca a Jasenovského. Nenechal sa prekvapiť ani pri Stašovom priamom kope. Domáci hostí do šanci nepúšťali, sami sa dostávali do gólových možností. V druhom polčase mali viac loptu na svojich kopačkách. Keď sa zdalo, že Slovan si odvezie z Liptovského Mikuláša bod, prišiel  v  87. minúte Mizerákov center, po ktorom striedajúci Laco zaznamenal jediný gól stretnutia.