Juraj Kucka pred zápasom ŠK Slovan vs. SSC Neapol

Pred prvým domácim zápasom v Európskej lige proti SSC Neapol sa SlovanPositive zhováral s Jurajom Kuckom:

 

Juraj, vy hrávate pravidelne v rámci Séria A proti  Neapolu, čo by ste vedeli poradiť Slovanistom? Čo by na nich mohlo platiť?

V poslednom zápase sme s nimi tesne prehrali (1:2), dostali sme nešťastný gól v samom závere zápasu. V Taliansku patria medzi špičkové kluby, ktoré hrajú pravidelene o titul. Treba dodržať taktiku, nemôžu im dať priestor, sú mimoriadne nebezpeční smerom dopredu!

Na ktorých hráčov si treba dať najväčší pozor?

Neapol má výborných hráčov na každom poste. V útoku Higuaín, v zálohe Mareka s Mertensom, ale takto by som mohol menovať aj ďalších. Určite ale na Slovane nastúpia v plnej zostave, nič nenechávajú na náhodu!

Čo vy očakávate od tohto zápasu?

SSC v lige vyhral z posledných štyroch zápasov iba jeden! Určite sa bude chcieť revanšovať a vyhrať na Slovane! Belasí to nebudú mať ľahké, ale každý súper je poraziteľný, o čom svedčia aj ich ligové prehry s Udinese a Chievom.

Bavili ste sa na poslednom reprezentačnom zraze s Markom o tomto zápase?

Bude to pre Marka špecifický zápas aj napriek tomu, že v poslednom ligovom zápase nehral celých 90 minút. Som presvedčený, že v Bratislave nastúpi v základnej zostave. Neapol má široký káder, tréner si môže na každý zápas vybrať koho postaví do základnej jedenástky.

Pridaj komentár