Mareš skóroval aj proti Ružomberku, Slovan naďalej bez prehry

ŠK Slovan Bratislava – MFK Ružomberok 2:1 (2:0)

Góly: 32. Mareš, 34.Holman –  83. Chouchoumis (vla.)

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Čikoš, Sekulić, Božikov, Chouchoumis, Droppa, Rabiu (75. de Kamps), Hološko, Holman Mareš (78. Savičevič), Čavrić (31. Oršula).

MFK Ružomberok: Macík – Kružliak, Maslo (46. Jonec, 70. Kunca), Maslo, Qose – Kochan, Gál-Andrezly, Kupec – Sapara (76. Kostadinov), Daniel – Gerec 

Rozhodovali:Vlk – Hrčka, Jenčura

Slovan začal aktívne, útočil hlavne po krídlach. V 10. minúte zakončoval Mareš, Macík bol na mieste. O pár minút z diaľky strieľal Hološko, ružomberský brankár vyrazil na roh. Prvýkrát sa Ružomberok dostal pred Greifa až v 25. minúte, kedy hostia dvakrát kopali roh. Slovanu sa zranil Čavrič, ktorého nahradil Oršula. Bol to striedajúci Orušla, ktorý poslal center na Marešovu hlavu, ktorý otvotil skóre. Už o minútu Oršula vyzval Holman, ktorý si v Slovane otvoril strelecký účet.

Ružomberok po prestávke zahrozil, keď Gál Andrezly nebezpečne zakončoval. Greif jeho pokus perfektne chytil, ale zranil sa. Po krátkom ošetrení pokračoval v hre. Po hodine hry Hološko  v dobrej šanci trafil iba do Macíkových nôh. Na druhej strane z blízka neprekonal Greifa Gerec. Sedem minút pred koncom centroval Daniel, Chouchoumis jeho center jemne tečoval, aby lopta skončila v bráne Slovana. Tretí gól mohol pridať Oršula, po ňom aj Hološko, Macík svoj tím zachránil.

Pridaj komentár