FC ViOn Zlaté Moravce – ŠK Slovan Bratislava 3:2  (2:1)

Góly 9. a 45. Paixao da Silva, 61. Králik  – 27. Hološko, 62. Čavrič

Žlté karty: De Oliveira Silva, Bališ- Čikoš, Holman, Droppa

Červená karta: Holman, Kubík

FC ViOn Zlaté Moravce: Kováč – Chren, Nikolić, Szymonowicz, Karlík – Záhumenský – Paixao da Silva (90. Horník), Bariš, Gešnábel (85. Sládek), De Oliveira Silva (75. Nascimento) – Urgela.

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Chouchoumis, Rundič, Sekulić, Čikoš (84. Kubík) – Savičevič (55. Čavrič), Droppa – Oršula, Holman, Mareš – Vittek (10. Hološko).

Domáci sa v úvode ujali vedenia, keď Paixao da Silva poslal  aj za pomoci Sekuličovom teči svoj tím do vedenia.Hra sa odohrávala v strede ihriska, ale v 27. minúte zakombinoval Slovan, aby center z ľavej strany využil Hološko, ktorý presnou hlavičkou poslal loptu za Kováča. V nadstavenom čase sa domácim po rohu podarilo zvýšiť na 2:1.

Slovan začal druhý polčas náporom. Hološko po Čikošovom centri z päťky netrafil z výhodnej pozície. Známe staré známe, nedáš – dostaneš, Karlík o pár minút po Hološkovej šanci zvýšil na 3:1. Odpoveď Slovana prišla okamžite, striedajúci Čavrič aj za pomoci Nikoličovom teči znížil. V 72. minúte bol vylúčený Holman, Slovan aj napriek snahe vyrovnať nedokázal. V závere sa do potýčky zaplietol Kubík, ktorý dostal červenú kartu. Na vedúcu Trnavu po prehre 3:2 Slovan stráca osem bodov.