Oznámi Slovan svoje účinkovanie v KHL v stredu?

Slovan Bratislava by mal v priebehu tohto týždňa predstaviť vedeniu KHL finančné záruky na zvládnutie budúcej sezóny v nadnárodnej súťaži. Aspoň takto sa to píše na ruskom webe sports.ru.

Už dlhšiu dobu sa špekuluje o tom, kedy Slovan vyjde s pravdou na svetlo a oznámi svoje pokračovanie v KHL. Rokovania sa však stále ťahajú a bližšie k rozlúsknutiu celej veci priniesli rokovania manažmentu belasých v Moskve, ale aj návšteva premiéra Fica, ktorý údajne loboval za klub na pôde Kremľa. Po týchto rokovaniach sa objavili informácie o tom, že Slovanu by mal pomôcť nemenovaný ruský gigant z oblasti stavebníctva a energetiky.

„Rokovania o schválení rozpočtu a poskytnutí finančných záruk pre účasť Slovana v KHL sú stále v procese riešenia. Je však pravdepodobné, že všetko dokončíme už v priebehu tohto týždňa,“ zneli slová generálneho manažéra Slovana Bratislava Maroša Krajčiho, ktoré uverejnil spomínaný ruský web.

Vedenie KHL môže oficiálne potvrdiť Slovan ako ďalšieho účastníka budúcej sezóny KHL už na svojom stredajšom zasadnutí. V tento deň zrejme aj padne definitíva, nakoľko už vo štvrtok sa v Bratislave bude žrebovať prvé kolo Slovenskej hokejovej extraligy.

Pridaj komentár