Preview: ŠK Slovan Bratislava – FK Čukarički  

Prvým súperom Slovana na sústredení v Rakúsku bude srbský tím FK Čukarički. Výkop zápasu je naplánovaný v rakúskom centre Melk na 18.30. Hrať sa bude v Sierningu.

ŠK Slovan Bratislava

Prvý prípravný zápas belasí odohrali v Partizánskom, kde pri príležitosti 75.osláv klubu, porazili miestny tím FK Tempo Partizánske 5:1. Slovan oficiálne potvrdil príchod novej, avizovanej posily do obrany Borisa Sekulića. 23-ročný Srb prichádza z Košíc, kde odohral ostatné tri sezóny. Okrem Tamása Priskina, ktorého príchod by mal byť čoskoro potvrdený,  generálny riaditeľ Slovana Dušan Tittel v našom rozhovore povedal:“ V priebehu týždňa by sme chceli priviesť aj ďalších hráčov“.

FK Čukarički Stankom Belgrade

FK Čukarički je belehradský tím, ktorý v Srbskej lige obsadil v ročníku 2014/2015 konečné tretie miesto. Kvalifikoval sa do Európskej ligy, v ktorej bude pôsobiť aj Slovan. V sezóne 2014/2015 v nej dokázal postúpiť cez prvé kolo predkolo, v ktorom si poradil s Sant Julià, mužstvom z Andorry. V prvom zápase FK Čukarički vyhral 4:0, v odvete si z Andorry odviezol postupovú remízu 0:0. V druhom predkole Európskej ligy nestačil na rakúsky Grödig, ktorému doma podľahol 0:4. Ani víťazstvo 2:1 v Rakúsku mu na postup nestačilo.

Zápas môžete v priamom prenose sledovať na tomto streame

Nastúpi Slovan v tejto zostave?

Perniš – Gorosito,Hudák, Saláta, Dobrotka – Milinković, Simović, Štefánik, Kubík, Mészáros, Oršula

 

Pridaj komentár