Predpredaj vstupeniek na Európsku ligu

Predpredaj vstupeniek na domáce zápasy ŠK Slovan v Európskej lige bude prebiehať v niekoľkých fázach. V predaji budú najskôr balíčky vstupeniek a v prípade ich nevypredania, bude spustený predaj vstupeniek aj samostatne. Balíček obsahuje vstupenky na všetky tri domáce zápasy a v porovnaní s jednotlivými vstupenkami je cenovo zvýhodnený (balíček I. kategórie je zvýhodnený špeciálnym suvenírom ŠK Slovan).

Permanentkári:
Zľava pre majiteľov permanentných vstupeniek je vo výške min. 20% z bežnej ceny balíčka a platí na konkrétne miesta permanentkárov. Zľavu si môže permanentkár uplatniť pri zakúpení balíčka (nie na jednotlivé vstupenky).

Majitelia permanentných vstupeniek na sezónu 2014/2015 majú garantované predkupné právo na svoje miesto (niektoré miesta musel klub z dôvodu požiadaviek UEFA vyblokovať a klub nahradil tieto miesta majiteľom v rovnakej kategórii náhradnými miestami s rovnakým komfortom). Majitelia permanentných vstupeniek dostanú na svoj mail rezervačný kód, prostredníctvom ktorého si môžu zakúpiť ich garantované miesta počas I. fázy predpredaja a to na pokladni č.1 štadióna Pasienky (od Polusu) alebo prostredníctvom on-line systému (HomeTicket). Na pokladni sa stačí sa preukázať rezervačným kódom alebo permanentnou vstupenkou. Pri nákupe cez on-line systém je nutné použiť rezervačný kód.

I. fáza (predpredaj iba balíčkov):
17.9. – 28.9.
– Na pokladniach ŠK Slovan (štadión Pasienky, od OC Polus), každý pracovný deň v časoch od 12:00 – 19:00.  V dni pracovného voľna ( sobota, nedeľa) od 10:00 do 16:00.
– On-line cez internet prostredníctvom Ticketportalu – HomeTicket. (vstupenky sa nedajú rezervovať a ani zakúpiť na pobočkách Ticketportalu)

II. fáza (predpredaj balíkov a samostatných vstupeniek na zápas s Neapolom)
29.9. – 1.10.
– Na pokladniach ŠK Slovan (štadión Pasienky, od OC Polus), každý pracovný deň v časoch od 12:00 do 19:00.
– On-line cez internet prostredníctvom Ticketportalu – HomeTicket. (vstupenky sa nedajú rezervovať a ani zakúpiť na pobočkách Ticketportalu)

III. fáza (predpredaj samostatných vstupeniek na zápas so Spartou a Y.B.Bern)
V prípade nevypredania balíčkov, budú samostatné vstupenky na domáce zápasy so Spartou a Y.B.Bern v predaji od 7.10.2014, bližšie informácie zverejníme neskôr.

HomeTicket
Fanúšik si prostredníctvom on-line systému vyberie počet, konkrétne miesta a následne zrealizuje nákup vstupenky. Následne obdrží grafický podklad k vstupenke v pdf súbore, ktorý si vytlačí. Vytlačená vstupenka (HomeTicket) mu bude slúžiť ako vstupenka na zápas. Dôležitou súčasťou vstupenky je ochranný a bezpečnostný prvok – čiarový kód, na základe ktorého čítačka turniketového systému povolí alebo zamietne prístup fanúšika na štadión.

Špeciálny suvenír k balíčku I.kategórie
Každý fanúšik, ktorý si zakúpi balíček I.kategórie získa špeciálny suvenír ŠK Slovan. O spôsobe distribúcie suveníra budeme informovať neskôr.

CENY VSTUPENIEK 

 

LINK na Ticketport8l >

http://www.ticketportal.sk/performance.aspx?idp=1080075

 

zdroj. skslovan.com

 

 

Pridaj komentár