Prehra na ľade Vítkovíc

HC Slovan nastúpil na svoj prvý prípravný zápas. Úvod mu nevyšiel, keď v druhej minúte prehrával 2:0. Navyše v piatej minúte trafil Trška žrď. Belasým viazla súhra, pred bránu súpera sa nedostávali. V úvode druhej časti zvýšil Dej na tri nula. Hralo sa čisto, prvým vylúčeným hráčom bol v polovici zápasu Sukeľ. Slovan oslabenie ustál. Slovan bol blízko ku gólu krátko pred koncom druhej časti. Sersenovi sa po súhre s Lunterom znížiť nepodarilo. V tretej tretine sa Slovan zlepšil, čoho výsledkom bol Lunterov gól.

HC Vítkovice Ridera – HC Slovan Bratislava 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)

Góly: 1. Kucsera (Schleiss), 2. Zdráhal (Stránský, Černý), 25. Dej (Jáchym) – 57. Lunter (Liška)

Vítkovice: Bartošák– Hrbas, Baranka, De la Rose, Krenželok, Šidlík, Černý, Výtisk, Trška – Kucsera, Lev, Schleiss, Kurovský, Roman, Tybor, Szturc, Stránský, Zdráhal, Olesz, Jáchym, Dej

HC Slovan: Štěpánek  – Klok, Schaus, Sersen, Jánošík, Meszároš, Grman, Švarný, Bačík – Červený, Šimun, Řepík, Lunter, Chipchura, Liška, Hrnka, Sukeľ, Virta, Sloboda, Baranov, Hedera

Rozhodovali: Mrkva, Šír – Hlavatý, Tošenovjan, Vylúčenia: 2:1, Presilovky a Oslabenia: 0:0

Diváci: 2032

Po zápase si hráči vyskúšali samostatné nájazdy. V nich zvíťazili belasí pomerom 2:1. Za Slovan boli úspešní – Virta a Chipchura, naopak neuspeli Červený, Řepík. Sukeľ, Baranov, Meszároš, Šimun, Liška.