Preview: HC Slovan Bratislava – Aukro Berani Zlín

V stredu o 18.00 belasí v rámci prípravy privítajú hokejistov Aukro Berani Zlín. Vstupenky na toto stretnutie si môžete zakúpiť v sieti tickteportal.

HC Slovan

Slovan v poslednom domácom stretnutí  zdolal Spartak 3:2 po samostatných nájazdoch. Hoci sa pomalšie rozbiehal, aj vďaka výbornému Štepánkovi dokázal dotiahnuť zápas zo stavu 0:2 na konečných 2:2. Nájazdovú lotériu belasí zvládli 3:0, keď sa postupne presadili Kašpar, Buchtele a Řepík. Štepánek dobrými zákrokmi súperovi skórovať nedovil. V pondelok posilnil útočné rady Slovana Fín Ramsted, do obrany z AHL prišiel Američan Nick Ebert. Slovan sa stretne so súperom, s ktorým sa počas prípravy pravidelne stretáva.

18.08.16 HC Slovan Bratislava Zlin 5 : 2
29.07.16 Zlin HC Slovan Bratislava 2 : 3
13.08.15 Zlin HC Slovan Bratislava 2 : 3
06.08.15 HC Slovan Bratislava Zlin 3 : 2
(2 : 2)

Aukro Berani Zlín

Podobne ako v Slovane aj v Zlíne majú nového generálneho manažéra. Počas leta vedenie angažovalo Martina Hostáka, bývalého reprezentanta a v poslednej dobe aj pravidelného spolukomentátora hokejových stretnutí. Na skúšku do mužstva prišli Slováci Illo a Zagrapan, v obrane o riadnu zmluvu zabojuje aj Lotyš  Freibergs, ktorý v uplynulej sezóne pôsobil v KHL. Za Rigu odohral 38 duelov.  S mužstvom sa pripravuje aj jeho oddielový spoluhráč brankár Sedláček.

Pridaj komentár