Preview: HC Slovan Bratislava – HC Mikron Nové Zámky

Po dvoch zápasoch na ihriskách svojich súperov sa HC Slovan v utorok o 18:30 predstaví na domácom ľade. Jeho súperom budú HC Mikron Nové Zámky. Vstupenky na tento zápas si môžete zakúpiť v sieti ticketportal. Priamy prenos z tohto zápasu vysiela Sport 1.

HC Slovan

Slovanu vstup do Tipsport Ligy vyšiel. Dokázal na plno bodovať v oboch zápasoch. V Košiciach vyhral 2:1, v Liptovskom Mikuláši 3:1. Najlepším strelcom tímu je Martin Štajnoch, ktorý skóroval v oboch zápasoch. V Mikláši svojim gólom oslávil svoje 29. narodeniny. Pre problémy v hornej časti tela v bránke Slovana chýbal Barry Brust. Predstaví v bránke proti Novým Zámkom? Zasiahne do zostavy Marek Viedneský, ktorý pre menšie zranenie vynechal prvé dva zápasy?

HC Mikron Nové Zámky

Novozámčania v nedeľu odohrali výsledkovo vyrovnanú partiu s Košiciami, ktorý podľahli 1:2. V drese Nových Zámkov pôsobí až trojica hráčov, ktorí v minulosti pôsobili v Slovane. Mladíci Pavlas a Hedera sa podieľali na juniorskom titule Slovana v sezóne 2015/2016. Naopak 34-ročný Branislav Fábry odohral za A-mužstvo Slovana 44 zápasov v ročníku 2003/2004 a 15 stretnutí v sezóne 2004/2005, a tešil sa zo zisku majstrovského titulu. Medzi najskúsenejších hráčov zverencov Milana Jančusku, ktorému na striedačke pomáha Jerguš Bača patria Juraj Jurik, Tomáš Urban, Filip Bajtek, Radim Hruška, Václav Stupka, Peter Ozdrovinský, Ondřej Šmach, či Peter Mikuš. Po sezóne z klubu odišiel Košariťan, jednotkou by mal byť Kristín.

Pridaj komentár