Zápas s Besiktasom pre deti zadarmo

Už tento štvrtok sa pre ŠK Slovan začína skupinová fáza Európskej ligy. V nej o 21.00 privítajú Besiktas. Ako je známe, na základe rozhodnutia UEFA, voči ktorému sa klub odvolal, sa duel odohrá bez prítomnosti divákov. Definitívny verdikt odvolania bude známy v stredu.

Klub v každom prípade využije reglement UEFA, ktorý pre prípad zápasu za zatvorenými dverami umožňuje účasť deťom do 14 rokov. ŠK Slovan Bratislava na zápas pozýva deti základných škôl a futbalových klubov na celom Slovensku.

V príprade záujmu treba sa ovať na email deti@skslovan.com nahlásite názov školy a počet vstupeniek pre deti a pre doprovod. Z tejto emailovej adresy vám bude zaslané potvrdenie rezervácie. Zároveň prosíme o zaslanie telefonického kontaktu na koordinátora školy, ktorý bude zodpovedný za danú školu.
Nahlasovanie je možné najneskôr do stredy 18. septembra do 20:00.

Vstupné pre deti a doprovod (1 dospelá osoba na 10 detí) je voľné. Pokiaľ UEFA zmení verdikt, tak klub okamžite spustí predaj vstupeniek, no pre deti zo základných škôl a futbalových klubov bude naďalej platiť voľné vstupné a garancia zarezervovaných vstupeniek.

„Bez ohľadu na definitívny verdikt UEFA, ktorý očakávame až v stredu, sme sa rozhodli využiť všetky možnosti, ktoré nám poskytuje reglement v prípade zápasu bez prítomnosti divákov. UEFA nám v tomto prípade umožňuje účasť detí vo veku do 14 rokov.” „Preto sme už pozvali viaceré základné školy i futbalové kluby, pričom už evidujeme záujem a máme nahlásených necelých tisíc detí. Veríme, že školy i kluby z celého Slovenska pozitívne zareagujú na túto jedinečnú možnosť a deti si naživo pozrú náš prvý zápas v skupinovej fáze Európskej ligy,” vyhlásil pre klubový web marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Pridaj komentár