Preview : Severstaľ Čerepovec vs. HC Slovan Bratislava

Posledný zápas na tripe v tejto sezóne odohrá Slovan na ľade Severstaľ Čerepovec.  V ostatnom zápase v Novgorode zanechali belasí na ľade sympatický výkon, ten však na body nestačil. Zdá sa, že postupová tajnička do play off sa odhaľuje. Čerepovec má pred sebou päť zápasov, jeho šance sú čoraz menšie. Proti Slovan potrebuje za každú cenu zvíťaziť.

table 15.2Severstaľ Čerepovec

Čerepovec sa opiera hlavne o výkony brankára Štepánka, ktorý patrí medzi najvyťažeňovanejších brankárov v súťaži. Odchytal dovedna 50 duelov. V útoku patria medzi lídrov tímu Černov a Kagarlitsky. Z posledných piatich zápasoch dokázal Čerepovec vybojovať desať bodov.

HC Slovan  Bratislava

Posledným zápasom v Čerepovci sa s veľkou pravdepodobnosťou rozlúči s Ruskou pôdou v KHL. Slovan dohrával posledný zápas bez Tomáša Surového, v zápase sa neobjavil ani Tomáš Starosta.  Do známeho prostredia sa vracia Laco Nagy, ktorý za Čerepovec odohral dve sezóny, nazbieral v nich 42 bodov.

Vzájomné zápasy

Severstaľ patrí k súperom, proti ktorým sa Slovanu vôbec nedarí.  Napriek tomu, podarí sa Slovanu zabodovať?

16.09.14 Slovan Bratislava Cherepovets 0 : 3
02.12.13 Slovan Bratislava Cherepovets 3 : 2
26.10.13 Cherepovets Slovan Bratislava 2 : 0
26.01.13 Slovan Bratislava Cherepovets 0 : 3
17.10.12 Cherepovets Slovan Bratislava 6 : 0

 

Stretnutie môžete sledovať od 14.55 na Sport 2

Slovan  sa predstaví v tomto zložení:

Backlund (Godla) – Sersen, Baranka, Nagy, Murley, Hudáček – Barker, Brejčák, Kudrna, Tičar, Netík – Kozák, Mihalik, Bartovič, Surový, Rehák – Lunter, White

 

 

 

Pridaj komentár