PRO GAUDIUM CUP 2015

PRO GAUDIUM CUP 2015 je pokračovateľom 1. ročníka Medzinárodného halového futbalového turnaja, ktorý  sa konal  1. a 2. marca 2014 v Bratislave.

Hlavný cieľom toho to medzinárodného turnaja  je ponúknuť deťom U10 (rok narodenia 2005 a mladší) možnosť konfrontácie s rovesníkmi zo Slovenska a zo zahraničia. 2. ročník Medzinárodného halového futbalového turnaja sa uskutoční dňa 14. marca 2015 za účasti 12 klubov: ŠK Slovan Bratislava bieli, ŠK Slovan Bratislava belasí, MŠK Žilina, AS Trenčín, MFK Ružomberok, AC Sparta Praha (CZ), FC Hradec Králové (CZ), SFC Opava (CZ), Zbrojovka Brno (CZ), MTK Budapest (HU), SC Sopron (HU), Slask Wroclaw (PL). 2. ročník Medzinárodného halového futbalového turnaja sa bude konať v Korni, kde je futbalová hala s najväčším umelým trávnikom (90x47m) v Strednej Európe.

Finančná pomoc a organizačná podpora je samozrejme realizovaná aj zo strany rodičov a partnerov. Náklady na ubytovanie, stravu a prenájom haly sú z roka na rok vyššie, a tým sa zvyšuje aj výška príspevkov. V prípade záujmu o podporu toho to projektu je možné kontaktovať organizačný výbor podujatia prostredníctvom e- mailu: prog@progaudium.sk.

skupina A


skupina B

Program:

Group_stage_draw_Korna_2015

Fotogaléria z roku 2014:

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=“thumbnails“ theme_id=“1″ gallery_id=“136″ sort_by=“order“ order_by=“asc“ show_search_box=“0″ search_box_width=“180″ image_column_number=“5″ images_per_page=“30″ image_title=“none“ image_enable_page=“1″ thumb_width=“180″ thumb_height=“90″ gallery_name=“Pro Gaudium CUP“ thumb_click_action=“undefined“ thumb_link_target=“undefined“ popup_fullscreen=“0″ popup_autoplay=“0″ popup_width=“800″ popup_height=“500″ popup_effect=“fade“ popup_interval=“5″ popup_enable_filmstrip=“1″ popup_filmstrip_height=“70″ popup_enable_ctrl_btn=“1″ popup_enable_fullscreen=“1″ popup_enable_info=“1″ popup_info_always_show=“0″ popup_enable_rate=“0″ popup_enable_comment=“1″ popup_hit_counter=“0″ popup_enable_facebook=“1″ popup_enable_twitter=“1″ popup_enable_google=“1″ popup_enable_pinterest=“0″ popup_enable_tumblr=“0″ watermark_type=“none“ watermark_link=“http://web-dorado.com“]

Pridaj komentár