Belasí zdolali Balzan, v ďalšom predkole vyzvú Rapid Viedeň

Slovan od prvej  minúty zatlačil na svojho súpera. Šporar hlavičkoval nad, po ňom sa do výbornej možnosti dostal Čavrič. Brankár Sultana jeho pokus vytlačil na roh. Srbský útočník už o päť minút nezaváhal, keď  dokončil Mohovovu akciu. V 13. minúte po nenápadnej akcii hostí trafil Lecao žrď. Slovan bol nebezpečný po krídlach, v 22. minúte Mohov pokus zrazil na roh Serrano. Po polhodine hry sa pekne uvoľnil Dražič, našiel Šporara, ktorý mieril nad bránu. Druhý gól belasých mohol pridať aktívny Šporar, ale nedočiahol na Čavričov prízemný center.

V úvode druhého dejstva nebezpečne zaútočili hosťia. Apua zablokoval Lecaouvu strelu. V 57. minúte bol v pokutovom území faulovaný Šporar, Sultana Čavričovu strelu z bieleho bodu kryl. Vzápätí prišla súhra Dražiča so Šporarom, ktorý presnou strelou z uhla prekonal brankára hostí. Hneď po rozohrávke Dražič vystihol rohohrávku Malťanov, Šporarovi po kľučke na obrancu súpera krásne nahral na gól. Balzan po priamom kope Cadua znížil na 3:1. Slovan si svoje vedenie postrážil, postúpil do ďalšieho predkola, kde vyzve Rapid Viedeň.

ŠK Slovan Bratislava – Balzan FC 3:1 (1:0)

Góly: 6. Čavrič, 70 a 71. Šporar – 76. Cadu

Žlté karty: Božovič, Kaljevič, Cadu, Sljivič  – Šulla, Hološko, Božikov

ŠK Slovan Bratislava:  Šulla – Božikov  Bajrič, Saláta, Apau – Nono – Savičevič (82. de Kamps), Dražič – Moha, Šporar, Čavrič (75. Cmiljanič).

Balzan FC: Sultana – Bezzina (83. Majdevac) , Serrano, Johnson, Bozovič – Lepovič (75.Correa), Sljivič – Lecao (63. Effiong), Cadu, Ljubomirač – Kaljevič

Rozhodovali: Boucaut – Conotte, Cremers (všetci Belgicko)