Prvá prehra hokejbalistov

HBT Slovan Bratislava – Nitrianski Rytieri Nitra B 2:3 (0:2,2:0,0:1)

Góly: 21. Guba (Buranovský, Rzavský), 26. Biznár (Runák, Furek) – 11. Adam Tothezere (Janiš), 12. Ivančík (Adrián Tothezere), 43. Janiš (Adam Tothezere)

Slovan: Sebestyén – Furek, Kochan, Štefaňák, Čerňanský, Benovič, Jančovič, Krajmer, Nemec, Lovaš, Guba, Runák, Biznár, Kopecký, Habšuda, Divald, Lovaš, Post, Buranovský, Rzavský.

Po týždni voľna čakalo na hokejbalistov piate kolo Západoslovenskej hokejbalovej ligy. Privítali v ňom nováčika z Nitry a zápas sa pre nich nezačal dobre. Hostia po dvoch hrúbkach obrany strelili úvodné góly a do druhej časti tak išli belasí s dvojgólovýcm mankom. To začal mazať päť minút po začiatku Guba a o ďalších päť minút Biznár vyrovnal. V tretej tretine mali šance obe mužstvá, Biznár opečiatkoval dokonca žrď, napokon však po ďalšej chybe Slovana definitívne rozhodol Janiš. Záverečná zbabraná power-play zo strany HBT už na výsledku nič nezmenila. Po piatich kolách patrí Slovanu siedma priečka so ziskom šiestich bodov, avšak s dvomi zápasmi k dobru. O týždeň sa Slovan predstaví na pôde Apolla Ružinov.

Hlasy po zápase:

Michal Drobný, tréner HBT:Dnes sa nám stalo presne to, čoho som sa najviac obával . Dvojtýždňová pauza nás pribrzdila a uspala. Zápas sme začali zle, bez pohybu, aktivity a rýchlo sme prehrávali 2:0. Góly sme si v podstate strelili sami. Druhú tretinu sme začali hrať to, čo sme mali hrať od začiatku a podarilo sa nám vyrovnať na 2:2, čo bolo asi jediným pozitívom zápasu. Nádeje na plný bodový zisk nám udržal brankár. V poslednej tretine sme sa snažili zápas strhnúť na našu stranu, čo sa nám bohužial nepodarilo a známe „nedáš-dostaneš“ sa opäť potvrdilo, keď nám súper minútu pred koncom strelil víťazný gól . Ale verím, že táto facka prišla včas a každý neúspech bude pre nás úspechom, ktorý nás bude hnať vpred.

 

Pridaj komentár