MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava 3:2 (1:1)

Góly: 14. a 72.Jánošík, 55. Špalek – 10. Oršula, 87. Vittek

MŠK Žilina: Volešák – Vallo, Kaša, Hancko, Mazáň – Káčer, Diaz, Škvarka , Špalek(90. Holúbek) – Mráz (87. Otubanjo), Jánošík (81.Králik).

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Čikoš, Sekulić, Božikov, Chouchoumis – Droppa (72. Savičevič), Rabiu, Hološko, Holman – Oršula (56. Kubík), Mareš (84. Vittek)

Rozhodca: Hrčka – Balko, Benko.

Diváci: 5150

V šlágri kola musel ako prvý zasahovať Greifa, vedúci gól ale zaznamenali belasí. Oršula prízemnou strelou poslal svoj tím do vedenia. Domáci odpovedali už o pár minút, keď Jánošik vyrovnal. Vedúci gól mohol pridať Žilinčan Káčer, na druhej strane nebezpečne zakončoval Mareš. V zaujímavom prvom polčase, už diváci gól nevideli.

Keď krátko po prestávke svoju príležitosť nevyužil Chouchoumis, prišiel trest. Špalek presnou strelou upravil na 2:1. Slovan sa snažil o vyrovnávajúci gól, musel ale dávať pozor na Žiilnu, ktorá bola smerom dopredu nebezpečná. Po Špalekovom centri, Jánošík zaznamenal svoj druhý gól v zápase. Za Slovan bol blízko ku gólu Hološko, v dobrej šanci sa ocitol aj Holman. V závere zápasu sa podarilo striedajúcemu Vittekovi znížiť. Ten istý hráč mohol v nadstavenom čase vyrovnať, mieril tesne vedľa. Slovan tak zaznamenal prvú prehru v ročníku.