Hladký postup juniorov cez Nitru

V nedeľu mali belasí na programe tretí štvrťfinálový zápas. Tentokrát sa hralo v Nitre, ktorá čelila prvému mečbalu Slovana. Ten dobre začal, keď už po prvej tretine viedol 2:0. Nitra inkasovala nepríjemný gól do šatne, keď Liška skóroval jednu sekundu pred odchodom do šatní.  Mladý útočník Slovana, ktorý nastupoval počas sezóny za SR „18“ pridal v 24. minúte svoj druhý gól v stretnutí. Na jeho zásah nadviazali Šiška a Krajč, ktorí rozhodli po výsledku zápasu. Posledná tretina sa už iba dohrávala, Slovan postúpil do semifinále v najkratšom možnom čase. Brankár Juríček vychytal druhé čisté konto. Slovan vyhral sériu 3-0 na zápasy, postúpil tak do semifinále.

MMHK Nitra  – HC Slovan Bratislava 0:5 (0:2, 0:3, 0:0)

Góly: 6. Dmitrev (Dinga), 20.Liška (Kundrát, Ficel), 24. Liška (Vdiovič, Laššo), 29. Šiška (Kratochvíla, Šimonič), 37. Krajč (Liška, Laššo)