ŠK Slovan Bratislava – FC ViOn Zlaté Moravce 1:1 (0:1)

Žlté karty:  – Orávik, Kostadinov, Nurkovič, Pastva, Bosorád

ŠK Slovan Bratislava: Mucha – Sekulić Saláta, Morlacchi, Kubík – Savičevič, Kóňa – Oršula (64. Vittek), Soumah, Priskin – Čavrić.

FC ViOn Zlaté Moravce: Kováč – Boszorád, Karlík, Pintér, Chren – Bariš, Yao – Ujlaky, Kostadinov, Oravík – Machuča.

Rozhodovali: Chmura – Hancko, Žákech

Diváci: 931

Po prvých pätnástich minútach, ktoré patrili Slovanu, sa do výbornej šance dostal Čavrič. Jeho strelu vykopával z brány až dobiehajúci obranca Zlatých Moraviec.  Staré známe nedáš-dostaneš prišlo už o dve minúty. Po vôbec prvej návšteve súpera v šestnástke belasých hlavičkujúci Baris na dvakrát otvoril skóre. Po polhodine v šanci neuspel Kubík, po ňom nevyrovnal ani Soumah. Slovan tlačil, dve výborné šance nevyužil Priskin, raz dokonca jeho pokus skončil na žrdi prekonaného Kováča.

Hneď v úvode druhého polčasu centroval do vápna Orušla, Kubíka stiahol Chren. Nariadený pokutový kop premenil Soumah 1:1. V 50. minúte strieľal Bosorád, jeho pokus skončil na bočnej sieti. Slovan naďalej dobíjal bránku súpera, ktorý čakal na rýchle protiútoky. Po hodine hry poslal dobrú prihrávku na Priskina Oršula, maďarský reprezentant trafil druhýkrát v zápase Kováčovu tyč. Slovan neustále búšil do obranného múru, Čavrič v šestnástke po strete s Pinétom spadol, tentokrát sa pokutový kop nepískal. Tlak belasých víťazného gól nepriniesol, po remíze 1:1, stráca na Žilinu sedem bodov.