Rugbistky na turnaji v Prahe

V nedeľu 14. septembra sa odohral už druhý jesenný turnaj 1. série v sedmičkovom rugby žien. Svoju výbornú formu potvrdila Tatra Smíchov, ktorá na svoju stranu strhla celkové víťazstvo. Naším dievčatám slovanistkám sa príliš nedarilo. Podpísať sa pod to mohla dlhá cesta, ale aj úzky káder s ktorým vycestovali. To im však neubralo na bojovnosti.

Pozitívnou správou je nová posila Slovanu na trénerskej lavičke, Júra Jíša. Ten už v minulosti pôsobil ako tréner mužského tímu. Tentoraz si so svojimi dlhoročnými trénerskými skúsenosťami vezme pod krídla práve ženský tím.

„Nejbojovnější výkon podaly hned v prvním zápase s pozdějšími finalistkami z Petrovic. Dlouhé minuty měly navrch, ale úniky po nesložení rozhodly. S Plzní to bylo jen o osobních soubojích, kdy si soupeřky našli naše nejslabší místo a soustředěnými útoky, nám naložily nejvyšší prohru. Poslední utkání se Slávií Praha, tak to bylo herně nejvydařenější. Opakované vběhnutí Zuzky v naší 22ce do díry a následné prokopy, zdramatizovaly utkání. Škoda třetího nepoložení, kdy opět Zuzka pádila přes celé hřiště a těsně před brankovištěm byla složená. Podpora v tomto útoku Lucky B. ještě prodloužila možnost položení, ale obrana už byla kompletní. Děkuji holkám za odvedený výkon, kdy nastupovaly i s nedoléčenými zraněními.“ takto hodnotil zhodnotil turnaj nový tréner.

Ďalší turnaj slovanistky odohrajú doma na ihrisku v Čunove 21. septembra, kde sa im podpora fanúšikov určite zíde.

Výsledky v skupinách:

skupina A
RK Petrovice B – 1. RC Slovan Bratislava 17 : 0
RC Plzeň – 1. RC Slovan Bratislava 31 : 0
RC Plzeň – RK Petrovice B 5 : 31

skupina B
RC Tatra Smíchov – RC Slavia Praha 24 : 0
RC Sedlčany – RC Slavia 12 : 12
RC Sedlčany – RC Tatra Smíchov 0 : 15

boje o poradie
o 5. miesto
1. RC Slovan Bratislava – RC Slavia 14 : 22
o 3. miesto
RC Sedlčany – RC Plzeň 0 : 12
finále
RC Tatra Smíchov – RK Petrovice B 17 : 12

Celkové poradie druhého turnaja:
1. RC Tatra Smíchov
2. RK Petrovice B
3. RC Plzeň
4. RC Sedlčany
5. RC Slavia Praha
6. 1. RC Slovan Bratislava

 

Výše jmenovaným členkám Slovanu Bratislava, velké poděkování za účast na 2 kole české II. Ligy rugby. Téměř čtyřhodinová cesta, se musela podepsat na výkonu holek, ale na bojovnosti však nikoli. Nejbojovnější výkon podaly hned v prvním zápase s pozdějšími finalistkami z Petrovic. Dlouhé minuty měly navrch, ale úniky po nesložení rozhodly. S Plzní to bylo jen o osobních soubojích, kdy si soupeřky našli naše nejslabší místo a soustředěnými útoky, nám naložily nejvyšší prohru. Poslední utkání se Slávií Praha, tak to bylo herně nejvydařenější. Opakované vběhnutí Zuzky v naší 22ce do díry a následné prokopy, zdramatizovaly utkání. Škoda třetího nepoložení, kdy opět Zuzka pádila přes celé hřiště a těsně před brankovištěm byla složená. Podpora v tomto útoku Lucky B. ještě prodloužila možnost položení, ale obrana už byla kompletní. Výsledky Slovan-Petrovice 0:17, Slovan-Plzeň 0:31, Slovan-Slávie 14:22 (7:22). Děkuji holkám za odvedený výkon, kdy nastupovaly i s nedoléčenými zraněními. Nový tréňa

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=“thumbnails“ theme_id=“1″ gallery_id=“37″ sort_by=“order“ order_by=“asc“ show_search_box=“0″ search_box_width=“180″ image_column_number=“5″ images_per_page=“30″ image_title=“none“ image_enable_page=“1″ thumb_width=“180″ thumb_height=“90″ gallery_name=“rugby zeny 14.9″ thumb_click_action=“undefined“ thumb_link_target=“undefined“ popup_fullscreen=“0″ popup_autoplay=“0″ popup_width=“800″ popup_height=“500″ popup_effect=“fade“ popup_interval=“5″ popup_enable_filmstrip=“1″ popup_filmstrip_height=“70″ popup_enable_ctrl_btn=“1″ popup_enable_fullscreen=“1″ popup_enable_info=“1″ popup_info_always_show=“0″ popup_enable_rate=“0″ popup_enable_comment=“1″ popup_hit_counter=“0″ popup_enable_facebook=“1″ popup_enable_twitter=“1″ popup_enable_google=“1″ popup_enable_pinterest=“0″ popup_enable_tumblr=“0″ watermark_type=“none“ watermark_link=“http://web-dorado.com“]

zdroj. www.rugbylife.sk

Pridaj komentár