ŠK Slovan s druhou výhrou v novej sezóne

ŠK Slovan Bratislava – FC ViOn Zlaté Moravce 2:1 (1:1)

Góly: 6. Sekulič, 52. Savičevič – 42. Rundič vl.

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Sekulić, Rundič, Saláta, Ligeon (46. de Sa) – de Kamps, Savičevič – Oršula, Hološko, Čavrić (87. Droppa) – Vittek (21. Kubík).

FC ViOn Zlaté Moravce: Kováč – Nikolić, Dobrotka, Záhumenský, Gešnábel (46. Sládek) – Nascimento (74. Ujlaky), Chren, Bariš, Orávik – Urgela (80. Renan Renan), De Oliveira Silva.

Rozhodovali: Očenáš – Vorel, Chládek.

Návšteva: 845

Slovan vstúpil do stretnutie dobre. Po prvom rohu hlavičkoval Hološko, obrana hostí odvrátila na druhý roh v zápase, po ktorom sa v päťke zorientoval Sekulič 1:0. Už o minútu v dobrej šanci neuspel Vittek. Kanonier Slovana musel pre svalové zranenie v 21. minúte zo stertnutia odstúpiť. Nahradil ho Kubík. V 25. minúte musel prvýkrát v zápase po Chrenovej strele zasahovať Grief. Brankár Slovana veľmi dobre zasiahol proti Cleberovi aj v závere prvého polčasu. Tretíkrát v zápase už nestihol zareágovať na Orávikovú tečovanú strelu, ktorú za jeho chrbát usmernil Rundič.

Slovan vstúpil do druhého polčasu  s nasadením. Jeho úsilie pretavil do vedúceho gólu Savičeviča, ktorý na dvakrát prekonal Kováča. Strelec gólu ťažil z výbornej Hološkovej prihrávky. Slovan sa snažil pridať tretí poisťovací gól, narážal na dobre sformovanú obranu súpera. V 78. minúte Kováč kryl Čavričovu strelu. Brankár Greif v druhom polčase nemal takmer žiadnu prácu, Slovan si pripísal druhú ligovú výhru.