Tesná prehra s Dunajskou Stredou

FC DAC Dunajská Streda – ŠK Slovan Bratislava 2:1 (0:1)

Góly: 65. Pačinda, 83. Kalmár – 31. Hološko

Žlté karty: Davis – Sekulič

FC DAC Dunajská Streda: Macej – Živković, Šatka, Huk, Davis – Ljubicić, Kalmár, Pambou – Divković (58. Mervo), Pačinda, Čmelík (70. Vida).

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Chouchoumis (87. Vittek), Božikov, Rundič, Sekulić  – Droppa – Holman, Rabiu – Čavrić, Mareš (70.Oršula), Hološko (78. Schet).

Rozhodovali: Chmura – Balko, Ádám.

Diváci: 10 226

Už v piatej minúte nebezepečne zakončoval Čavrič. Odpoveď domácich prišla po Ljubičičovej strele. Hra sa odohrávala v strede ihriska.V 25. minúte musel po Davisovej hlavičke zasahovať Greif. Brankár Slovan zneškodnil aj Kalmárovu strelu, s Pačindovou dorážkou. Slovan si na svoju príležitosť počkal po polhodine hry. Holmanov center z priameho kopu za Maceja poslal Hološko.Slovan kontroloval vývoj zápas, do polčasu si svoje vedenie ustrážil, napriek tomu, že nevyužil prečíslenie Čavriča, ustál aj Pačindovu šancu.

V úvode druhého polčasu v dobrej príložistosti zaváhal Ljubičič. O minútu Greif perfektne zasiahol proti Čmelíkovej hlavičke. Čavrič na druhej strane pripravil šancu pre Rabia, tomu obrana domácich loptu zblokovala na roh. V 65.minúte po rohu Dunajskej Stredy vyrovnal Pačinda. Domáci mali viac z hry, Slovan pozorne bránil, ale Kalmárovi sedem minút pred koncom nedokázali zabrániť k vedúcemu gólu.V závere mohol vyrovnať Vittek a Rabiu.

Pridaj komentár