Slovan B nestačil na Nitru, prehral rozdielom triedy

FC Nitra – ŠK Slovan Bratislava B   6:1  (3:0)

Góly: 19. Morong, 31. Morong, 40. Paukner, 54. Paukner, 62. Paukner, 80. Morong – 74. Gašparovič (pen.)

Žlté karty: Rakovan, UrblíkLády, Sabo

FC Nitra: P. Hipp – Ďurek, Rakovan, Paukner, Petráš, Urblík, Morong, Dubeň, Benčík, Charizopulos, Kostelný

ŠK Slovan Bratislava B:  Greif – Hudák, Lásik, Malý, Záhumenský, Hubert, Gašparovič, Sabo, Šefčík, Lády, Matejka

Rozhodovali: Ziemba – Petríček, Berenčík

Diváci:  522

Úvod zápasu začali domáci náporom. Vedúceho gólu sa dočkali v 19. minúte, kedy si otvoril strelecký účet Morong. Slovanu sa nedarilo ohroziť Hippa v bráne. Nitra po polhodine hry pridala druhý gól, keď sa po Charizopulosovej akcii presadil svojim druhým gólom v zápase Morong. Vzápätí pre zranenie musel odstúpiť Slovanista Matejka. Na polčasových 3:0 pre Nitru stanovil v 40. minúte Paukner. V druhom polčase mohol Sabo znížiť na 1:3, ale jeho strela z priameho kopu skončila na žrdi. Nitra odpovedala štvrtým gólom, ktorého autorom bol Paukner. Ten sa po hodine hry tešil z čistého hetriku. Pätnásť minút pre koncom sa dočkal čestného gólu aj Slovan. Z penalty sa Gašparovič nemýlil. Na konečných 6:1 stanovil svojím tretím gólom v zápase Morong. Nitra tak prerušila víťaznú sériu Slovana. Ten sa najbližšie predstaví 13.9.  o 10.30 na domácom ihrisku proti Seredi.