FK Dukla Banská Bystrica – ŠK Slovan Bratislava B 1:1 (0:0)

FK Dukla Banská Bystrica: Boroš – Snitka, Nikolič, Had, Savič – Willwéber, M. Pančík (84. Garagič) – Lekaj (46. Vila), Peševski – Rejdovian, Kostadinov

ŠK Slovan Bratislava B: Greif – Majerčák, Gorosito, Laczkó, F. Molnár – Sokol (67.Reisel), Malý – Lády, Šefčík (73. Gasser), Andrejko – Tichý (82. F. Nagy)

Rozhodovali: Kačenga – Galo, Štrbo

Diváci: 378

Na Štiavničkách videli diváci súboj poslednej Banskej Bystrice s predposledným Slovanom. Domáci začali aktívnejšie, ich prvú možnosť v zápase Pešovski zmaril. Jeho druhú šancu  v zápase bravúrne Greif vyrazil. Slovan odpovedal po polhodine hry, kedy Boroš vytlačil Tichého strelu. V závere prvého polčasu, v ktorom gól nepadol, sa do dobrej možnosti dostal Rejdovian.

Tlak Bystrice vrcholil, v 55. minúte trafil Rejdovian brvno Greifovej brány. O dve minúty Kostadinov otvoril skóre. Domáci sa stiahli, to využil Slovan, aby po Malého strele trafil brvno. Dvadsať minút pred koncom mal na kopačke vyrovnávajúci gól  Gorosito, ktorého strelu spoza šestnástky Boroš vyrazil na roh. O pár minút sa Slovan dočkal vyrovnávajúceho gólu. Andrejko sa dobre zorientoval v pokutovom území, stanovil na konečných 1:1.