Ružomberok BK Slovan nešetril

MBK Ružomberok – BK Slovan 95:44  (25:15, 28:8, 17:8, 25:13)

Basketbalistky Slovana vycestovali do Ružomberku bez viacerých kľúčových hráčok. Od úvodu malo stretnutie dobré tempo,  diváci videli v prevej štvrtine 40 bodov. V tej druhej dominovali domáce, ktoré Slovanu odskočili na polčasových  53:23. Tridsať bodový rozdiel narastal, do hry sa zapojili aj mladé zverenkyne trénera Rakočeviča Tarkovičová s Oštádalovou. Ružomberok hral čisto, Slovan hádzal v zápase iba dva trestné hody.  Skóre postupne narastalo, aby Ružomberok napokon vyhral o 51 bodov. Tento zápas bol výbornou školou pre Slovanistky, ktoré v najbližšom domácom zápase privítajú Piešťany.

Najlepšími strelkyňami zápasu boli na strane MBK Eva Kmeťova a Alexandra Baburová, ktoré dali zhodne po 19 bodov. Za Slovan sa najviac s 11 bodmi darilo Žofii Zarevúckej.