Slovan B – Skalica 1:2 (0:0)

V Prievoze sa v nedeľu dopoludnia radovali zo zaslúženého víťazstva hráči zo Skalice. Záhoráci, v zostave napríklad s brankárom Fišanom či stopérom Konečným, boli futbalovejší a už v úvodnej štvrťhodine si vypracovali viacero možností. Domáci postupne hru vyrovnali, ale gól sa v prvom polčase nepodarilo streliť ani jednému tímu. Po prestávke hostia pokračovali v dobrom výkone. V chladnejšom nedeľňajšom predpoludní ich povzbudzovala usilovne asi 20-30 priaznivcov zo Záhoria. Tým sa hráči v zeleno-bielych odvďačili dvoma presnými strelami, ktorými do polovice druhého dejstva vlastne rozhodli o výsledku. Úspešnými strelcami boli Šebesta a Ulrich. „Belasí“ už rezultát len skorigovali, keď sa presadil striedajúci Gašparovič. Na hre Slovana vidieť, keď majú tréneri k dispozícii aspoň pár hráčov áčka. Momentálne je však na tom béčko podobne ako A-mužstvo. Prehralo trikrát v rade, pričom strelilo iba jeden gól. V tabuľke to značí pozvoľný pokles. Momentálne sú zverenci Jozefa Majoroša na 7. priečke so zisko 17 bodov. Už cez víkend sa predstavia opäť doma a verme, že s lepším výsledkom. Privítajú totiž posledné Nové Mesto nad Váhom, ktoré zatiaľ zaznamenalo iba dva body.

Gól za Slovan : Gašparovič