Slovan bude mať nový názov haly, fanúšikovia sa môžu tešiť na mnohé novinky

By  |  0 Komentárov


V novej sezóne čaká na fanúšikov hokejového Slovana niekoľko noviniek. Tou najvýraznejšou sú nové prestávkové súťaže, ale aj nový väčší a bohatší fanshop. Klub sa kvôli zápasom vo Viedni refunduje aj držiteľom permanentiek.  Ďalšími novinkami sú dohody s novými partnermi, ktoré (aspoň v to veríme) prinesú do klubu svieži vietor.

Predaj lístkov a permanentiek oproti vlaňajšku poklesol, nie však razantne. „Sme na úrovni 84 percent predaných vstupeniek v porovnaní s vlaňajšou sezónou. Je to dobré číslo vzhľadom na to, aké hrozby viseli nad klubom na prelome mája. Ceny sa budú pohybovať od 10 do 19 eur, čo menej ako v uplynulej sezóne. Je tu však nastavené dynamické zvyšovanie. To znamená, že v predpredaji budú v tejto cene, dva dni pred zápasom potom pôjdu hore o 1 až 2 eurá. KHL nás prostredníctvom KHL World Games pripravila o dva najlukratívnejšie zápasy sezóny, držiteľom permanentiek sa bude revanšovať tak, dostanú dva voľné lístky na zápas, ktorý klub určí. Budú to pravdepodobne dva zápasy, pretože permanentkárov je veľa. Urobíme tak s najväčšou pravdepodobnosťou ešte v tomto kalendárnom roku,“ povedal vo štvrtok marketingový riaditeľ Slovana Milan Vajda.

Zimný štadión Ondreja Nepelu by mohol čoskoro dostať nové pomenovanie, to by sa malo udiať v rámci dohody s novým partnerom. „Exkluzívnym pivom v hale bude naďalej Staropramen, s týmto pražským pivovarom máme spoluprácu už tretiu sezónu. Podarilo sa nám navýšiť kontrakt a na jeseň nás čaká ďalšie rokovanie. Podarilo sa nám dohodnúť spoluprácu aj so spoločnosťou Tipsport a tesne pred podpisom je veľká zmluva s významným výrobcom kartových systémov Mastercard. Dúfam, že ak dostaneme súhlas mesta, tak táto spolupráca sa prejaví aj v marketingovom zapožičaní mena haly,“ dodal Vajda.

Ďalšia podstatná zmena sa týka presunu domácich zápasov na skorší čas. „Cez víkendy budeme začínať od 17.00 h. Z 29 domácich zápasov budeme hrať 13 počas víkendov, alebo vo voľných dňoch. Verím, že toto sa prejaví aj na vyššej návštevnosti. Vlani sme takýchto zápasov hrali len 6. Naše najnavštevovanejšie zápasy pritom boli práve v dňoch piatok, sobota a nedeľa. Domáce zápasy by mali byť voľnočasovým zážitkom pre celú rodinu, preto budeme hrať domáce zápasy o 18.30 v pracovných dňoch. Neskoršie začiatky hendikepovali práve rodiny s deťmi a vychádazme tým v ústrety aj divákom, ktorí prídu na hokej z iných miest. Ich mobilita tak bude mať väčší komfort.“

Divákov čakajú aj nové súťaže, jedna je naozaj lákavá. „Tá s Tipsportom má názov tombola 50 na 50, známa je aj zo zápasov českej Extraligy. Ďalej sme prostredníctvom novej aplikácie pripravili súťaž, kde budú fanúšikovia voliť najlepšieho hráča. Zaviedli sme aj novú digitálnu kartu fan card, ktorá sa môže stať najdôležitejším komunikačným kanálom medzi klubom a fanúšikom. No a v spolupráci s Cashback World prebehne súťaž Fly with the team. Jej víťaza zoberieme na dvojzápasový trip s charterovým lietadlom, aby mohol zažiť atmosféru s tímom. Pokračovať bude aj projekt Škola ide na Slovan,“ prezradil Vajda. Dôležitou novinkou je aj nový dizajn domácich dresov. „Slovan bude hrať po veľa rokoch v belasej farbe. Máme na ne len pozitívne reakcie. Siedmeho septembra otvárame nový fanshop, ktorý bude na štadióne v smere na Trnavské mýto, kde bude k dispozícii viac ako 500 položiek,“ uzavrel Vajda.

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár