Slovan otočil zápas so Sláviou, rozhodol Vittek

SK Slavia Praha – ŠK Slovan Bratislava 1:3 (1:0)

Góly: 25. Piták – 68.Sekulić, 80. Vittek (11m), 90. Čikoš

SK Slavia Praha: Řehák – Švec (75.Gilian), Frydrych, Latka, Jablonský – Mikula (46.Veselý), Bílek, Piták, Zmrhal – Bazal (67. Pelyak), Vukadinovič (67. Fotr).

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Čikoš, Sekulić, Hudák, Podaný – Simovič, Kali – Milinkovič (90. Štefánik) , Mészáros (57. González), Kubík (88. Ševčík) – Vittek.

Rozhodčí: Orel – Myška, Melichar.

Diváci: 1 120

Počas reprezentačnej prestávky odohrali v českom Kolíne belasí prípravný zápas so Sláviou Praha. Slovan v ňom skúšal 24-ročného Anouara Kaliho. Po zranení sa do zápasovej zostavy vrátili Simovič a Mészáros. V drese zošívaných nastúpil bývalý hráč Slovana Tomáš Jablonský. Od úvodu sa hra bez väčšej šance odohrávala prevažne v strede ihriska. Tú si propagačnou strelou na Greifa ako prvá vytvorila Slávia, ten Bazalov pokus kryl. V 24. minúte Greif dokázal vyraziť ďalšiu Bazalovu  šancu, na Pitákovu  strelu o minútu neskôr bol bezmocný. Odpovedať mohol Vittek, ale zblízka prekopol Řehákovu bránu. V závere prvého dejstva zabránil gólu odkopom z bránkovej čiary  Čikoš.

V druhom polčase ako prvý zaujal Vittek, Milinkovičovu prihrávku poslal nad Řehákovu bránu. Slovan bol v druhom dejstve aktívnejší, oživenie do hry priniesol striedajúci González, ktorý po takmer hodine hry nahradil Mézsárosa. Vyrovnať mohol opäť Vittek, ale mieril nad Řehákovu. O vyrovnávajúci gól sa po Milinkovičovom rohu postaral jeho krajan Sekulić. Už vzápätí nebezpečne strieľal González.  Slávia si vytvorila šancu Pitákom, Greif bol pozorný. V 79.  fauloval Latka v pokutovom území Milinkoviča, nariadenú penaltu bezpečne Vittek premenil. V samom závere zápasu stanovil na konečný 3:1 pre Slovan umiestnenou strelou Čikoš.