Slovan po dobrom výkone nestačil na Čeľabinsk

Traktor Čeľabinsk – Slovan Bratislava 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Gól: 15. Gynge (Szczechura, Polygalov), 26. Kručinin (Mamajev) – 17. Viedenský (Kašpar).
Rozhodovali: Ansons (Lot.), Bukin – Biťukov, Semečkov (všetci Rus.), vylúčení: 4:6 na 2 min., presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, 7200 divákov.

Traktor: Francouz – Kolcov, Petrov, Bailen, Višnevskij, Borodkin, Mamajev, Nikitin – Jakuceňa, Rybakov, Černikov – Gynge, Szczechura, Šarov – Kručinin, Polygalov, Penkovskij – Kokujov, Šipin, Gubarev – Šolochov.

Slovan: Štěpánek – Ebert, Després, Meszároš, Bačík, Voráček, Švarný, Barker – Genoway, Hrnka, Boychuk – Buchtele, Mikúš, Smoleňák – Řepík, Viedenský, Kašpar – Skalický, Sádecký, Šťastný.

Slovan začal zápas výborne, v prvej tretine mal niekoľko dobrých šancí, ale podarilo sa mu využiť iba tú, ktorú mal Marek Viedenský. Bola to však odpoveď na vedúci gól domácich z presilovky. V druhej časti hry sa obraz zmenil, pánmi na ľade boli domáci, ktorí sa aj dostali do vedenia po góle Kručinina. Záver tretiny však patril Slovanu, ale jeho šance zostali nevyužité. V tretej sa oba tímy striedali v aktivite, ale gól sa nepodarilo streliť ani jednému z nich. Slovan tak prehral aj druhý zápas na tripe.