Slovan si poradil so Senicou, rozhodol v závere polčasov

ŠK Slovan Bratislava – FK Senica 2:0 (1:0)

Góly: 44. Soumah (11m), 90. De Sa

Žlté kartyMorlacchi, Schet – Quaye

 ŠK Slovan Bratislava: Greif – Kotula, Morlacchi, Saláta , Kubík – Savičevič, Scott – Nascimento (76. de Sa), Soumah, Schet (87. Oršula) – Čavrić (63. Priskin).

FK Senica: Šulla– Gonchar, Pirulo (46. Ebwelle), Kopičár, Mráz – Pillár, Quaye, Turyna (59. Astray), Kratochvíl (76. Jedinák) – Kosorin, Gutierre Weriton.

Rozhodca: Vlk – Tomčík, Chládek.

Návšteva: 812

Slovan vstúpil do zápasu výborne. Už v prvej minúte v čistej šanci zlyhal Kubík, ktorý trafil brvno Šullovej brány. Už o pár minút sa do príležitosti dostal Soumah, jeho pokus skončil na ľavej žrdi, skóre sa nemenilo. Hostia pohrozili Mrázom, postupne vyrovnali hru. Po polhodine ponúkol šancu Soumahovi Cléber. Guinejčan v službách Slovana stroskotal na Šullovi. V 38. minúte predviedol super zákrok Greif, ktorý vytesnil Kosorínu hlavičku. Keď sa zdalo, že diváci v prvom polčase gól neuvidia, belasí zachytili chybnú rozohrávku Senice, Savičevičov center trafil Pillára v pokutovom území do ruky. Hlavný rozhodca Vlk ukázal na biely bod, Soumah otvoril skóre.

Úvodných 15 minút druhého polčasu veľa vzruchu neprinieslo. Slovan kontroloval hru, Senica sa snažila niečo vymyslieť, jej hra postrádala moment prekvapenia. Na trávnik sa po dlhom čase objavil Priskin, ktorý nahradil Čavriča. Zaujal nepekný faul na Savičeviča a veľká šanca striedajúceho De Sa, ktorý  päť minút pred koncom neuspel. V nadstavenom čase si to vynahradil, pridal druhý gól Slovana. Ten si pripísal tri body.

Pridaj komentár