Nono novou posilou Slovana

Novou posilou futbalového klubu ŠK Slovan Bratislava sa stal španielsky stredopoliar Antonio Villar, známy pod prezývkou Nono. Uviedla to oficiálna webová stránka klubu.

Dvadsaťštyriročný Nono podpísal zmluvu na štyri a pol roka. „Nono je technicky vyspelý stredný záložník, ktorý prešiel španielskou futbalovou školou i mládežníckymi reprezentáciami. Jeho hlavná pozícia je defenzívny stredopoliar, je však použiteľný aj na pozícii osmičky či desiatky a už aj z toho vyplýva jeho konštruktívne riešenie situácií. Chceme hrať dominantný futbal a Nono je presne taký typ hráča, akého sme hľadali na túto pozíciu, aby sme tento cieľ naplnili. Má stále len 24 rokov, no už získal skúsenosti z náročných zápasov v La Lige, kde čelil špičkovým svetovým futbalistom,“ vyhlásil viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.
Nová posila bude trénerom k dispozícii na prvý zápas jarnej časti. Slovan sa v ňom v nedeľu 18. februára predstaví v Michalovciach. „Keďže je tu ešte veľmi krátko, tak bude potrebovať čas na adaptáciu. Plne pripravený by mal byť na nasledujúce zápasy počnúc domácim duelom so Žilinou. Príchod Nona je posledným pre toto prestupové obdobie. Celkovo som veľmi spokojný s prestupmi, ktoré sa nám v zime podarilo zrealizovať,“ dodal Ivan Kmotrík ml. „Môžem hrať na akomkoľvek poste v strede ihriska, vždy záleží od toho, aké konkrétne úlohy mi tréner dá a tie potom plním. Svojimi výkonmi chcem potešiť fanúšikov a pomôcť Slovanu. Počas zimy som mal viacero ponúk, no vybral som si Slovan. Verím, že dôveru do mňa vloženú splatím svojimi výkonmi. Veľmi sa teším na túto novú kariérnu výzvu,“ povedal Nono bezprostredne po podpise zmluvy.

Pridaj komentár